Lázár: "Az olyan magamutogatásokat, mint a Pride, meg kell szüntetni"

  • narancs.hu
  • 2025. április 15.

Fekete Lyuk

A miniszter szerint a pedofília elleni fellépéshez van köze a Pride ellehetetlenítésének is. Szerinte "minél jobb Ukrajnának, annál rosszabb a magyaroknak". 

Lázár János utcai fórumot tartott a Békés megyei Sarkadon, ahol a 444.hu beszámolója szerint erős mondatokat mondott a pedofília témájában is. 

Lázár megemlítette, hogy "Novák Katalin és Magyar Péter felesége egy pedofilsegítőnek adott kegyelmet", majd a beszámoló szerint azzal folytatta: "Én személyesen azt gondolom, hogy a pedofilokat ki kellene végezni, nem kéne pöcsölni." Ezután közölte, hogy a Pride betiltása szerinte nem független a pedofília elleni fellépéstől, mert szerinte mindenki azt szeret, akit akar, de

"az olyan magamutogatásokat, mint a Pride, meg kell szüntetni".

A továbbiakban sokat ukrajnázott, mondván "Ukrajna el fogja lopni a magyarok elől a következő tíz esztendőt", és azt is közölte, hogy "aki a Tisza Pártra szavaz, Ukrajnára szavaz". Később azt is mondta, hogy "minél jobb Ukrajnának, annál rosszabb a magyaroknak".

Kijelentette azt is, hogy "azokat, akik a külföldi érdekeket szolgálják, meg kell fosztani a lehetőségtől, hogy az ország sorsáról döntsenek". Szerinte "azért mondja Magyar Péter, hogy hazahozza a brüsszeli forrásokat, mert miatta nem jönnek".

Lázár szerint a Fidesz a "normalitás", és a Tisza Párt az "abnormalitás", de nincs lefutva még a 2026-os választás.

Azt is mondta, hogy ha valakit a NER tartott el, akkor az Magyar Péter és Varga Judit volt, és nem ő, aki "Mezőhegyesen fejtem a tehenet". De mindezt tovább lehet fokozni, mert szerinte Magyar úgy "Mészáros lőrincezik, hogy nemrég még Mészáros Lőrinc seggéből nyalta ki a tízfillért", viszont a Fideszre "a kullancsokkal együtt is lehet számítani!"

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk