Nemzeti Sport: Leisztinger Tamás vásárolhatja meg a Honvédot

  • narancs.hu
  • 2024. április 27.

Sport

Már az „elvi megállapodás” is megszületett.

„Igen, meg tudom erősíteni, hogy előrelépés történt a tárgyalásokban és megszületett az elvi megállapodás” – nyilatkozta a Nemzeti Sportnak Bozó Zoltán, a Honvéd jelenlegi tulajdonosa, hozzátéve, „a részletek tisztázására, a szerződés aláírására néhány héten belül kerülhet sor”.

Mindez azt jelenti, hogy a Honvéd a 2024–2025-ös idényt már új tulajdonossal kezdheti meg, és bár Bozó Zoltán nem említett nevet,

a lap úgy tudja, hogy Leisztinger Tamás cégcsoportja vásárolja meg a klubot.

A hírrel kapcsolatban a hvg.hu emlékeztetett: Bozó Zoltán, akinek a cége a déli határnál építette a kerítést, 2019-ben vásárolta meg a Honvéd FC Kft.-t. A 2017-ben még magyar bajnok csapat ezek után látványos mélyrepülésbe kezdett: jelenleg épp a másodosztály nyolcadik helyén áll, a tulajdonos ellen – aki egyébként Szentes fideszes polgármesterjelöltje – pedig tüntetést is szerveztek a szurkolók.

Maradjanak velünk!


Mi a Magyar Narancsnál nem mondunk le az igazságról, nem mondunk le a tájékozódás és a tájékoztatás jogáról. Nem mondunk le a szórakoztatásról és a szórakozásról sem. A szeretet helyét nem engedjük át a gyűlöletnek – a Narancs ezután is a jó emberek lapja lesz. Mi pedig még többet fogunk dolgozni azért, hogy ne vesszen el végleg a magyar igazság. S közben még szórakozzunk is egy kicsit.

Ön se mondjon le ezekről! Ne mondjon le a Magyar Narancsról!

Vásárolja, olvassa, terjessze, támogassa a lapot!

Figyelmébe ajánljuk

Münster egén

Több mint húsz év telt el azóta, hogy az HBO bemutatta Tom Hanks és Steven Spielberg háborús sorozatát, az elég szerencsétlen magyar fordításban Az elit alakulatként futó Band of Brotherst.

Aki soha nem járt Tulsában

  • - turcsányi -

Mathew Brady a fotográfia történetének kétségkívül kimagasló alakja, az első fotoriporter, az első PR-szakember, az első bármi.

Elsüllyedt Budapest

„Szép Ernő előbb népszerű költő volt, azután divatos színpadi szerző lett, regényei irodalmi szenzációknak számítottak, azután egy időre szinte teljesen megfeledkeztünk róla” – írta Hegedűs Géza 1976-ban, A magyar irodalom arcképcsarnoka című portrékötetében.