Micsoda karrier: honvédelmi miniszterhelyettes lesz rezsibiztos Németh Szilárdból

  • narancs.hu
  • 2018. május 9.

Belpol

Más terepen folytathatja a háborúsdit.

A 24.hu információja szerint Németh Szilárdé lesz a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkári posztja.

A kormányátalakítás egyik fejleményeként Simicskó István távozása után a honvédelmi tárcát több évtized után nem civil, hanem egy a hadseregtől érkező vezető irányítja majd Benkő Tibor vezérezredes személyében. Németh Szilárd. ha minden igaz, Benkő vezérezredes miniszter helyettese lesz.

(24.hu)

Figyelmébe ajánljuk

Négy hidat elfoglaltak a tüntetők Budapesten

  • narancs.hu

A rendőrök egy idő után hirtelen levonultak a hidakról, ahol csak a demonstrálók maradtak. A legkitartóbbakat, akik éjszakába nyúlóan ott voltak, végül igazoltatták, ezzel pedig véget is ért a hídfoglalásba nyúlt tüntetés.

Egy szatyor fing-e vagy?

Ebben az országban alighanem Sulyok Tamásnak lenne a legtöbb esélye szabad embernek lenni, és visszautasítani azt a dilemmát, amit ez a rendszer a magyar népnek kínál.