Így mentette meg a Fidesz a nyugdíjasokat

  • narancs.hu
  • 2014. január 14.

Villámnarancs

A papagáj szembeszáll a karvalyokkal.

Ma délutáni sajtótájékoztatóján Hoppál Péter Papagáj a nyugdíjasokat vette szárnya alá, midőn egyebek mellett imigyen szólott: „Gyurcsányék a magyar emberek nyugdíj-megtakarításait elherdálták, a befizetéseket kötelezően külföldi kézben lévő magánpénztárakba irányították át”.

Levegőhöz sem jutunk e rémség hallatán. Még szerencse, hogy Hoppál gazdái nem hagyták ezt a vérlázító galádságot, és megmentették a magánnyugdíjakat. Most már csak arra lennénk kíváncsiak, hogy hová lett a pénz? A pénzünk.

Figyelmébe ajánljuk

Kommunikációs munkatársat keres a MÚOSZ

  • narancs.hu

Olyan média-Jolly Jokert, aki innovatív, korszerű, szakmailag és technikailag felkészült, dinamikus, gyors, ismeri az új online trendeket, remek kommunikációs készséggel rendelkezik, lojális és együttműködő, és szereti a kihívásokat.