Ma kezdődik meg a hajléktalanok téli ellátása – jelenti az MTI, „a rászorulók számára a krízisidőszak végéig, jövő tavaszig az eddiginél mintegy ezerötszázzal több férőhely áll rendelkezésre”.
Figyelmébe ajánljuk
A rendőrség megtiltotta Hadházy Ákos jövő keddi hídfoglalását
- narancs.hu
„Semmi gond. Akkor jön a már bevált B-terv” – reagált a képviselő.
Összeállt a Harry Potter-sorozat felnőtt színészgárdája
- narancs.hu
Itt van az új Dumbledore, Hagrid és McGalagony!
Egyes csoportok diszkriminálását is lehetővé tenné a "betelepülők" elleni törvénytervezet
- narancs.hu
Elkészült a "helyi önazonosságot" védő törvénytervezet, amely arra is lehetőséget ad, hogy az önkormányzatok egyes csoportokat előnyben részesítsenek, másoknak eltérő feltételeket szabjanak.
Nikkelszennyezést talált a Greenpeace a gödi Samsung-gyár környékén
- narancs.hu
A magyar határérték több mint kétszeresét meghaladó nikkelszintet mértek egy erdős területen, a gyárban is dolgoznak ilyesmivel.
Zombiapokalipszis, olimpiai bajnok bokszoló és minden idők legrosszabb esküvője – jön a Lengyel Filmtavasz
- narancs.hu
Április 23-29. között a Művész és az Uránia moziban lehet majd megnézni az elmúlt évek legjobb, legérdekesebb és legnépszerűbb lengyel filmjeit.
Nejlonba csomagolt betegekről, méltatlan kórházi állapotokról posztolt Kulja András
- narancs.hu
A Tisza képviselője megjegyezte, hogy egyéves pártjukra mutogat a Fidesz, amely 15 éve van hatalmon.
Vád alá helyezett Fidesz-aktivista is ment a kormánypárti alpolgármesterrel a poloskázós Orbán-beszédre egy alföldi kisvárosból
A március 15-i Orbán-beszédre felutazott gyulai Fidesz-közönség figyelemre méltó volt egyrészt azért, mert alig lehetett egy mikrobusznyira való embert összeszedni, másrészt azért, mert a csapat egyik tagja ellen egy héttel korábban emelt vádat az ügyészség halált okozó gondatlan veszélyeztetés miatt.
Vizsgálják az MCC brüsszeli irodájának forrásait, átláthatóbban kellene működnie
- narancs.hu
Uniós lobbiszervezetként komoly átláthatóságot várnának el az MCC-től, különben kitilthatják az uniós intézményekből.
Orbán Viktorról is festett portrét a Munkácsy-díjas giccsfestő, Vészabó Noémi
- narancs.hu
Ízlelgessük a tényt: a miniszterelnök portréját megfestő alkotó kapott állami kitüntetést, a szakma szerint teljesen érdemtelenül.
Verseny nélkül vihette el a Tiborcz-közeli cég az állami arcfelismerős azonosítás fejlesztését
- narancs.hu
A DÁP-ot fejlesztő állami cég tenderén a két másik pályázatot érvénytelenítették.
Magyar Péter visszament a szolnoki kórház liftjébe
- narancs.hu
A főépület aulájában most minden mosdó zárva volt.