F. Szabó Emese
F. Szabó Emese cikkei
A szépség ára – mennyit ér egy ajakfeltöltés?
A hialuron esztéta nem művészettel foglalkozik. Hialuronsavat fecskendez a páciensek ajkába, orrába, arcába, miközben ezt a tevékenységet csak szakorvos végezhetné. A hatóságokat egyelőre nem érdekli, hogy akár életek is tönkremehetnek azért, mert szép lányok még szebbek akarnak lenni.
Kinek lesz jó az új, támogatott lakáshitel?
Havi 500 ezer forint nettó jövedelem kell az új, támogatott lakáshitel maximumának igényléséhez. Kire van tervezve ez a konstrukció, ha feltétel, hogy az igénylőnek ne legyen még lakása?
A tízéves fák törzse is sokkal vékonyabb, mint amilyennek lennie kéne
Mintha földrengés sújtotta volna: omladoznak a falak, a beruházót perelik egy társasház tulajdonosai
Hiába próbáljátok elrejteni a valóságot, János, már mindenki tudja
Szisztematikusan próbálja eltitkolni a tényeket a kormány, hátha nem derül ki, hogy milyen körülmények között élünk. A valóság azonban túlordítja a zajt.
Költségvetés van, megnyugvás nincs Budapesten
Ahogy azt várni lehetett, nem döntötte be a Tisza Budapestet, a közgyűlési többség megszavazta a főváros költségvetését. Pezsgőt bontani azonban még augusztusig nem érdemes, addig még újra kell tárgyalni egy 80 milliárd forint értékű folyószámlahitel-szerződést.
Négyszázan várnak már évek óta emberhez méltó lakhatásra a Diószegi utcában
Ezek a legjobb kormánykritikus dalok az Orbán-rendszer leváltásáról
Összeszedtük a legjobb öt dalt, amit érdemes meghallgatni, ha esetleg már nagyon várja az Orbán-kormány bukását. Rendszerváltó dalok az elmúlt évekből, a cikk végén bővített lejátszási listával!
Gyömrő távozó polgármestere: Mondja más, hogy nincs pénz
Csőd szélére került Gyömrő, a polgármester pedig lemondott. Nem segítette a munkát a városi ellenzék esetenként ordenáré megnyilvánulása, de a lemondás valódi oka a teljes kilátástalanság.
„Nincsenek pályázatok, pofára megy minden, a Karmelitában dőlnek el a dolgok”
Az „úgynevezett függetlenezésről” – mennyi pénzből működik a független sajtó?
Általánossá vált a közbeszédben az „úgynevezett független” sajtó kifejezés, mintha a még működő közéleti lapok és portálok pénzért megvásárolható kamugyárak lennének. Mi az igazság, mekkora pénzekről van szó, és mennyiből működik a sajtó?