A velemi kocsmából is a Carmina Burana fog szólni

  • narancs.hu
  • 2024. március 7.

Kis-Magyarország

Ott épp akkor, amikor zárva a műintézmény.

A velemi Pittyes Kocsma tulajdonosát, Kónya Pétert is megihlette a Magyar Állami Operaház főigazgatójának fura döntése, hogy szünettel játsszák a Carmina Buranát, azért, hogy növeljék a büfé forgalmát. 

A Vas megyei kis település kocsmájából ugyanis a Carmina Burana fog szólni hangszórókon mindig, amikor a hely épp zárva van. "Kérdés, hogy mit szólnak ehhez a környéken lakók, de azért reméljük sikeres lesz ez a dallammarketing és még többen látogatják majd meg a Pittyest" – írja a nyugat.hu.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

Egy szatyor fing-e vagy?

Ebben az országban alighanem Sulyok Tamásnak lenne a legtöbb esélye szabad embernek lenni, és visszautasítani azt a dilemmát, amit ez a rendszer a magyar népnek kínál.