Megszűnt a kemoterápiás kezelés a szentesi kórházban
A daganatos betegeknek a 60 kilométerre lévő Szegedre kell utazniuk az ellátásért.
A daganatos betegeknek a 60 kilométerre lévő Szegedre kell utazniuk az ellátásért.
Tovább fokozódik a feszültség Nyírcsászáriban és a immár a vele egy körjegyzőségben lévő Nyírpilisen, Bátorligeten és Teremen is. Szkibáné Teliska Éva nyírcsászári polgármester szerdán – bizalomvesztésre hivatkozva – menesztette Kerekes Imre jegyzőt. Ám erről a másik három településvezető csak utóbb értesült. Sőt, az ügybe a rendőrséget is „bevonták”.
A lecserélt cég szerint a város végig hátráltatta a munkálatokat, és egy haveri cégnek akarta adni a munkát.
A Közösen Jászberényért Egyesület néhány képviselője nem értett egyet azzal, hogy a várost vezető Budai Lóránt jelentős illetményemelést javasolt alpolgármesterének, illetve azzal sem, hogy a polgármester megvált a jegyzőtől.
A Fidesz a világ legveszélyesebb ipari tevékenységét hozta Debrecenbe – fogalmazott Bruti, a Tisza Párthoz igazolt humorista felszólalásában.
A szentesi időközi választáson győztes Cserháti Gyuláról el kellett döntenie a képviselő-testületnek, joggal ül-e a székében.
Szentesen tüntettek is a kórháznál, de látszik: a politika helyett az orvoshiány szabja át az egészségügyi intézményrendszert Magyarországon.