Csődvédelmet kért a Bónusz Brigád
bonusz_top_story_lead.png

Csődvédelmet kért a Bónusz Brigád

  • narancs.hu
  • 2020. április 22.

Gazdaság

A járvány alatt visszaesett a legendás magyar kupon-kedv is.

Csődvédelmet kért a Bónusz Brigád, hazánk piacvezető közösségi vásárlási oldala, írta meg az Index.

A kedvezményes vásárlási kuponokról ismert oldal a koronavírus miatt fizetési nehézségekkel, tartozásokkal küzd, ám úgy érzik, van esély arra, hogy gazdaságilag talpra tudjanak majd állni. Az oldal épp ezért most igyekszik egyezséget kötni hitelezőivel, hogy elkerüljék a fizetésképtelenséget - ez idő alatt továbbra is működik a webfelülete. Fontos azonban, hogy a járvány ideje alatt a bónuszok jó részét nem lehet beváltani, hiszen a szolgáltatók bezártak vagy felfüggesztették működésüket. Lehetőség van azonban a bónuszokat később beváltani, idejüket meghosszabbítani, vagy az árukat egyenleg formájába jóváiratni.

A HVG már április elején megírta, hogy az oldalnak fizetési nehézségei vannak, az egyébként is nehéz helyetben lévő partnercégek ezért egyre idegesebbek.

Figyelmébe ajánljuk

„A magyarok az internetre menekülnek a valóság elől”

  • Artner Sisso
Szokolai Róbert korábban ifjúsági szakszervezeti vezető volt, jelenleg az Eötvös10 Művelődési Ház kommunikációs vezetője. Arról kérdeztük, milyen lehetőségei vannak a fiataloknak ma Magyarországon, kire és mire számíthatnak, valamint hogyan használják az internetet, a közösségi médiát, és mire mennek vele.

Valóra vált forgatókönyv

1984-ben került a mozikba Rob Reiner első filmje, A turné (This Is Spinal Tap). Az áldokumentumfilm egyik főszereplője maga a rendező volt, aki az éppen amerikai turnén levő fiktív brit hard rock zenekar, a Spinal Tap történetét próbálta kibogozni.