Andy Vajna tévéje celebet csinál Vajna Tímea testvéréből

  • narancs.hu
  • 2018. szeptember 24.

Interaktív

Minden a családban marad.

A Blikk írta meg, hogy Vajna Timi húga, Palácsik Lilla, a Legbátrabb páros című Tv2-es műsorban fog szerepelni. Vajna Tímea Instagram-oldalán többször is feltűnő, a saját oldalán pedig életmódtanácsokat adó Palácsik Lillának ez lesz az első szereplése a tévében.

Az Andy Vajna filmügyi kormánybiztos tulajdonában álló, ügyességi feladatokra épülő műsort Majka és Till Attila vezeti majd, és szerepeli fog benne a korábban a Fidesz-szimpatizánsként feltűnő, legutóbb azonban a Magyar Időkben kritizált Németh Kristóf is.

(via 444.hu)

Figyelmébe ajánljuk

Mesterségvizsga

Egyesek szerint az olyan magasröptű dolgokhoz, mint az alkotás – legyen az dalszerzés, írás, vagy jelen esetben: színészet –, kell valami velünk született, romantikus adottság, amelyet jobb híján tehetségnek nevezünk.

Elmondom hát mindenkinek

  • - ts -

Podhradská Lea filmje magánközlemény. Valamikor régen elveszett a testvére. Huszonhét évvel az eltűnése után Podhradská Lea fogta a kameráját és felkerekedett, hogy majd ő megkeresi.

Nem oda, Verona!

  • - turcsányi -

Valahol a 19. század közepén, közelebbről 1854-ben járunk – évtizedekre tehát az államalapítástól –, Washington területén.

Nagyon fáj

  • Molnár T. Eszter

Amióta először eltáncolta egy kőkori vadász, ahogy a társát agyontaposta a sebzett mamut, a fájdalom a táncművészet egyik legfontosabb toposza.