Még mindig Orbán orosházi látogatásáról

Reagál az alpolgármester

  • narancs.hu
  • 2012. március 14.

Kis-Magyarország

Úgy gondolom, hogy a vélemények szabad megnyilvánulása fontos érték - írta a narancs.hu-nak az orosházi alpolgármester, miután korlátozta annak az általa létrehozott facebook oldalnak az elérhetőségét, amelyen Orbán Viktort a hozzászólok negatív kritikával illették.

Orbán Viktor orosházi látogatásáról írtunk március 12-én. Cikkünkre reagált a város alpolgármestere, levelét - az ő hozzájárulásával - teljes terjedelemben közzétesszük.

 


Figyelmébe ajánljuk

A bűn nyomora és a nyomor bűne Vadkeleten

Hogy milyen nyomor vezethet el a bűnhöz, amelyben csak némi élelmet vagy egy fél minimálbért sikerül zsákmányolni? Kik az áldozatok és miért hallgatnak? A leszakadó kistérségek sajnos kiváló terepet jelentenek, hogy egy pillantást vessünk a kétségbeejtő helyzetre.

Hurrá, itt a gyár!

Hollywood nincs jó bőrben. A Covid-járvány alatt a streamingszolgáltatók behozhatatlan előnyre tettek szert, egy rakás mozi zárt be, s az azóta is döglődő mozizási kedvet még lejjebb verte a jegyek és a popcorn egekbe szálló ára.

Profán papnők

Liane (Malou Khebizi), a fiatal influenszer vár. Kicsit úgy, mint Vladimir és Estragon: valamire, ami talán sosem jön el. A dél-franciaországi Fréjus-ben él munka nélküli anyjával és kiskamasz húgával, de másutt szeretne lenni és más szeretne lenni. A kiút talán egy reality show-ban rejlik: beküldött casting videója felkelti a producerek érdeklődését. Fiatal, éhes és ambiciózus, pont olyasvalaki, akit ez a médiagépezet keres. De a kezdeti biztatás után az ügy­nökség hallgat: Liane pedig úgy érzi, örökre Fréjus-ben ragad.