Merj különbözőnek lenni – hogyan fűszerezhető az egyéni fellépés a Desigual egyedi kollekcióival

  • Támogatott tartalom
  • 2024. március 8.

Támogatott tartalom

A Desigual nem csupán egy márka, hanem egy életérzés, egy színkavalkád, amely bátran kiáll az egyediség és a diverzitás mellett. A spanyol eredetű cég, amely 1984-ben alapult, mára világszerte ismertté vált különleges, színes és mintákkal teli kollekcióival, melyek merészen hívják fel a figyelmet az egyéniség fontosságára a divat világában. A Desigual viseletek nemcsak ruhadarabok, hanem az önkifejezés eszközei, amelyek lehetőséget adnak viselőiknek, hogy bátran megmutassák igazi énjüket a világnak. Ebben a szellemben, a „merj különbözni” nem pusztán egy felhívás, hanem egy ígéret is, hogy minden Desigual darab segít kibontakoztatni a legbelül rejlő egyediséget.

 
 

Melyek a Desigual alapelvei?

A Desigual kollekciók alapját mindig is az erős, dinamikus színek, az egyedi minták és a merész dizájn ötvözete képezte. Az önkifejezés és az egyediség előtérbe helyezése mellett a márka nagy hangsúlyt fektet a minőségre és a kényelemre is, biztosítva, hogy a stílusosság sohase menjen a praktikum rovására. A Desigual termékei között megtalálhatóak a hétköznapi viselettől kezdve a különleges alkalmakra szánt darabokig, minden, ami egyetlen gardróbból sem hiányozhat.

Mit jelent a „fűszerezés”?

A brand kínálata rendkívül széles; legyen szó vibráló színű ruháról, egyedi mintájú kabátról vagy egy stílusos kiegészítőről, mint például a Desigual hátizsák. Minden egyes darabjával a vállalat kiáll amellett, hogy a divat több, mint csak öltözködés: ez egy módja az önkifejezésnek, egy eszköz, amivel megmutatható a világnak, kik vagyunk valójában. A széles választék, a minták és színek gazdagsága teszi lehetővé, hogy mindenki megtalálja a hozzá illő darabot, amellyel kifejezheti egyediségét.

A Desigual hátitáska például tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretik a praktikumot és a stílust. Ezek a modellek nemcsak a mindennapi használatra tökéletesek, hanem kiválóan kiegészítik a városi, bohém stílust is, hozzáadva egy kis játékosságot és színt a hétköznapokhoz.

 
 

Az önkifejezés művészet?!

A Desigual filozófiája szerint a divat sokkal több, mint a megjelenés; ez az egyéniség, a személyes történetek és az érzelmek kifejeződése. A márka arra ösztönzi rajongóit, hogy merjenek különbözni, hogy bátran vállalják fel egyediségüket, ne féljenek megmutatni azt a világnak. Ebben a kontextusban a Desigual nem csak ruhákat és kiegészítőket kínál, hanem lehetőséget ad arra, hogy a rajongók kifejezzék saját magukat, megosztva egyéni történetüket a világgal.

Stílusos lábbeli nélkül egy tapodtat sem?

Így igaz! Ha már a Desigual alapként szolgál a felejthetetlen megjelenéshez, akkor a https://ecipo.hu/c/ecipo/kollekcio:mayze oldalról érdemes kiválasztani azt a magas talpú cipővariációt, ami csak tovább fokozza a már alapjáraton is ellenállhatatlan összhatást. Merthogy egy minden tekintetben testhez álló modell erre képes, ennél kicsivel sem kevesebbre. Megéri élni tehát a cipőkben rejtőző stílusélménnyel, és azzal a lehetőséggel, amit a hordásuk nap, mint nap kínál. Ez is kétségtelenül az önkifejezés egy abszolút látványos, egyúttal beszédes módja.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

Két óra X

Ayn Rand műveiből már több adaptáció is született, de egyik sem mutatta be olyan szemléletesen az oroszországi zsidó származású, ám Amerikában alkotó író-filozófus gondolatait, mint a tőle teljesen független Mountainhead.

Megtörtént események

  • - turcsányi -

A film elején megkapjuk az adekvát tájékoztatást: a mű megtörtént események alapján készült. Első látásra e megtörtént események a 20. század második felének délelőttjén, az ötvenes–hatvanas évek egymásba érő szakaszán játszódnak, a zömmel New York-i illetékességű italoamerikai gengsztervilág nagyra becsült köreiben.

Élet-halál pálinkaágyon

Óvodás korunktól ismerjük a „Hej, Dunáról fúj a szél…” kezdetű népdalt. Az első versszakban mintha a népi meteorológia a nehéz paraszti sors feletti búsongással forrna össze, a második strófája pedig egyfajta könnyed csúfolódásnak tűnik, mintha csak a pajkos leánykák cukkolnák a nyeszlett fiúcskákat.

Egzaltált Dürer

A monumentális kiállítás középpontjában egyetlen mű, egy 1506-os dátummal jelölt, Selmecbányáról származó gótikus szárnyas oltár áll, amelynek az egyik táblaképével (helyesebben reprodukciójával) mindenki találkozott már. A kollektív emlékezetünkbe beégett a Vizitáció (Mária találkozása Erzsébettel), ám ez nem mondható el a nyolcból megmaradt hét táblaképről – amelyek most először láthatók együtt.

0–24

A hétköznapi és ünnepnapi fasizmus letagadásának megvannak a magyarban is a kulcsmondatai, közbeszédbéli szállóigéi. Kivétel nélkül önleleplező mondatok, melyek igen gyakran egyeznek is a közlő szándékaival.

Egy fölényeskedő miniszter játékszere lett a MÁV

A tavalyi és a tavalyelőtti nyári rajtokhoz hasonlóan a vasúttársaság most sem tudott mit kezdeni a kánikula, a kereslet és a körülmények kibékíthetetlen ellentétével, s a mostani hosszú hétvégén ismét katasztrofális állapotok közt találhatták magukat az utasok.

Szivárgás

Tavaly szeptemberben a kuruc.info közzétett egy olyan párbeszédet tartalmazó hangfelvételt, amelyen többek között ez hallható: „Nekem a Viktor azt mondta, hogy azért jöjjek be, hogy beszéljük meg, hogy ki fenyegetett meg.”

Szép, új, szintetikus világ

  • Váradi András

Egy jó kép többet mond, mint ezer szó. Közhelyes, de attól még igaz bon mot. Robert Capa még rá is duplázott, amikor azt mondta: el tud képzelni egy olyan képet (fotót), amely akkora hatással van az emberekre, hogy soha többé nem lesz háború.

Közös pont híján

Hosszú ideig az évszázad üzleteként hirdették a német fegyvergyártásra alapozó hazai védelmi ipari fejlesztéseket. Ám a pénz elfogyott, exporttal nem számolhatunk, ráadásul a Merz-kormány nem lesz olyan elnéző Orbán Viktor bomlasztó politikájával szemben, mint amilyen Angela Merkel volt.

„Itt írd alá, Gergő!”

A fideszes ifjúságból indulva, minisztériumokon és államtalanított állami cégeken át vezető úton került Böszörményi-Nagy Gergely, az Orbán-rendszer egyik hivatásos szabadgondolkodója a MOME-t fenntartó alapítvány élére, ahol aztán nem kívánt ismertséget szerzett.

„Végre ellazultunk”

Tizenöt éve alakult meg az Ivan & The Parazol, de fontosabb, hogy a klasszikus rock ihletettségű zenekar a minap jelentette meg hatodik nagylemezét Belle Époque címmel. Az új album mellett ambiciózus tervekről és a köz­életről is beszélgettünk Vitáris Ivánnal, az együttes énekesével és Simon Bálint dobossal.

A botrány határán

A Nádas-életműsorozat leg­újabb kötetét a színházi világnap alkalmából mutatták be az Örkény Színházban. Hogy hazai színházi életünk hogyan viszonyul ezekhez a magyar drámahagyományból kilógó művekhez, arra éppen egy Örkény-dráma, a Kulcskeresők címével válaszolhatunk.