Jövő héten jön az igazi tél

  • narancs.hu
  • 2024. január 7.

Lokál

Szerda és csütörtök éjjel lesz a leghidegebb, -11 és -5 fok között alakul a hőmérséklet.

Vasárnap nyugaton, északnyugaton egyre nagyobb területen havas esőre, havazásra válthat a csapadék, de több tájegységünkön átmenetileg ónos eső is várható. Többfelé erős, viharos lesz az északias szél, a havazással érintett tájakon kisebb hófúvás is kialakulhat. A maximumok -1 és +11 fok között alakulnak – írja az idokep.hu.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk