Baleset történt a Blahán

  • narancs.hu
  • 2020. január 19.

Bűn

Elgázoltak egy férfit, a helyszínen életét vesztette.

Vasárnap hajnalban egy 56 éves gyalogos férfit halálra gázoltak a nyolcadik kerületben, a József körúton – írja az Index.

Olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrség egyelőre vizsgálja a körülményeket.

Figyelmébe ajánljuk

Majdnem Magyarországon találták fel a hormonális fogamzásgátlást

A magyar gyógyszeriparban már az 1930-as években eljutottak a hormonális fogamzásgátlás lehetőségéhez, a korabeli magyar társadalom azonban nem volt fogékony az ötletre. Ennek ellenére magyaroknak is köszönhető a tabletta feltalálása. Két magyar cég és két magyar ember három története a huszadik század sűrű és komor eseményeinek desztillátuma.

Luxus a köbön

  • narancs.hu

A francia Riviérán az ötcsillagos Four Seasons Hotelben szállt meg Rogán Antal és felesége – ide mindenképp indokolt volt  a "120 milliós tasi".