Az internet csodákra képes: elkészült a jövő TIME-címlapja

  • narancs.hu
  • 2017. július 29.

Fekete Lyuk

A felcsúti Zuckerberg pózol rajta.

Megint a Tumblr szállítja a legjobb tartalmat: múltkor a Trónok harca szereplői és a magyar politikusok közötti összefüggésekre világított rá egy felhasználó, most pedig Krisztofóró készítette el a világ talán leghíresebb hetilapjának leendő címlapját, rajta az emberrel, aki nem tud hibázni, és aki annyira sikeres, hogy nemrég már a Bloomberg is felfigyelt rá. Tényleg kijár már neki Az év embere titulus a Time-tól!

Az év embere

Az év embere

Fotó: krisztoforo.tumblr.com



Figyelmébe ajánljuk

Pride 2025 – avagy a félelem vége

  • Janisch Attila

A tegnapi menet jóval több volt, mint a valaha szervezett legnagyobb Pride: figyelmeztetés is volt arra, hogy Orbán aljas, társadalmat nyomorító rendszere eljutott a tűréshatárig, ahonnan már nincs tovább.

Kommunikációs munkatársat keres a MÚOSZ

  • narancs.hu

Olyan média-Jolly Jokert, aki innovatív, korszerű, szakmailag és technikailag felkészült, dinamikus, gyors, ismeri az új online trendeket, remek kommunikációs készséggel rendelkezik, lojális és együttműködő, és szereti a kihívásokat.