Betegesen gyűlölködik, összevissza vádaskodik, hazudozik. Ki ő?

  • narancs.hu
  • 2018. október 18.

Külpol

Ki mondta, hogy a Fidesz kommunikációja sematikus?

Tudnak ám ők újat mondani!

Nézzük a következő jellemzést, amit a Fidesz kommunikációs igazgatója követett el.

„Elhatalmasodott rajta a beteges gyűlölet, összevissza vádaskodik, hazudozik, megszállott támogatója mindannak, ami veszélyt jelent Európára. Sőt ő jelenti a legnagyobb veszélyt a hagyományos Európára. Sőt ő maga testesíti meg a legnagyobb veszélyt a kereszténységre.”

Találós kérdés: kit szállt meg Orbán szerint a sátán?

Hiába kiabálja minden Fluor-rajongó óvodás, hogy Soros, nem róla van szó.

Hanem Guy Verhofstadtról, a liberális EP-képviselőről, aki azt a bűnt követte most el, hogy interjút adott 168 Órának. Ezt mondja benne:

„Az EPP egésze még nem változtatta meg a róla kialakított álláspontját, de egyre több olyan hang hallatszik odabentről, hogy ki kell lökni Orbánt a soraikból. Úgy gondolom, ez lesz az egyetlen felelősségteljes álláspont az EPP-ben. Mégis mi lehetne a közös bennük és abban az emberben, aki ma már nem keresztény és nem is demokrata?”

A kereszténységre és a hagyományos Európára egy személyben veszélyt jelentő Verfhostadt egyébként már korábban is célkeresztbe került.

Figyelmébe ajánljuk

A Fidesz házhoz megy

Megfelelő helyre kilopott adatbázis, telefonálgató propagandisták, aktivisták otthonát látogató Németh Balázs. Amit a Fidesz most csinál, régen a Kurucinfó munkája volt.

Mint az itatós

Szinte hihetetlen, de akad még olyan nagy múltú, híres szimfonikus zenekar, amely korábban soha nem járt Budapesten: közéjük tartozott a Tokiói Filharmonikus Zenekar is, holott erős magyar kötődésük van, hiszen Kovács János 1992 óta szerepel náluk vendégkarmesterként.

Minden meg akar ölni

  • SzSz

Andriivka aprócska falu Kelet-Ukrajnában, Donyeck megyében; 2014 óta a vitatott – értsd: az ENSZ tagországai közül egyedül Oroszország, Szíria és Észak-Korea által elismert – Donyecki Népköztársaság része.

S most reménykedünk

„Az élet távolról nézve komédia, közelről nézve tragédia” – az Arisztotelész szellemét megidéző mondást egyként tulajdonítják Charlie Chaplinnek, illetve Buster Keatonnek.