Copacabana? St. Tropez? Sokkal jobb!

  • narancs.hu
  • 2014. július 27.

Lokál

Borúsra fordult az idő, ám tegnap még tombolt a kánikula. Olyannyira, hogy a Velencei-tóra kitehetették volna a megtelt táblát. Képeink a homokos tengerpartivá átalakított velencei szabadstrandon készültek szombat délután.
false

 

false

 

false

 

false

 

false

 

false

 

 

 

 

Figyelmébe ajánljuk

„A magyarok az internetre menekülnek a valóság elől”

  • Artner Sisso
Szokolai Róbert korábban ifjúsági szakszervezeti vezető volt, jelenleg az Eötvös10 Művelődési Ház kommunikációs vezetője. Arról kérdeztük, milyen lehetőségei vannak a fiataloknak ma Magyarországon, kire és mire számíthatnak, valamint hogyan használják az internetet, a közösségi médiát, és mire mennek vele.

Valóra vált forgatókönyv

1984-ben került a mozikba Rob Reiner első filmje, A turné (This Is Spinal Tap). Az áldokumentumfilm egyik főszereplője maga a rendező volt, aki az éppen amerikai turnén levő fiktív brit hard rock zenekar, a Spinal Tap történetét próbálta kibogozni.