Emut láttak szaladni Csepelen

  • narancs.hu
  • 2020. július 22.

Lokál

Az állatot végül befogták.

Az Útinfo Szigetszentmiklós, Szigethalom, Halásztelek és környéke nevű Facebook-csoportba töltött fel egy felhasználó képeket arról, ahogy egy emu szalad Csepelen a II. Rákóczi Ferenc úton.

A Csepel.info oldalon azt írják, az állat "időnként buszra vár, majd bemegy az autók közé", később befordult az Erdősor utcába. Az oldal információi szerint az emut végül a Csikó sétányon fogták be.

Emu

Emu

Fotó: Facebook

Figyelmébe ajánljuk

„A magyarok az internetre menekülnek a valóság elől”

  • Artner Sisso
Szokolai Róbert korábban ifjúsági szakszervezeti vezető volt, jelenleg az Eötvös10 Művelődési Ház kommunikációs vezetője. Arról kérdeztük, milyen lehetőségei vannak a fiataloknak ma Magyarországon, kire és mire számíthatnak, valamint hogyan használják az internetet, a közösségi médiát, és mire mennek vele.

Valóra vált forgatókönyv

1984-ben került a mozikba Rob Reiner első filmje, A turné (This Is Spinal Tap). Az áldokumentumfilm egyik főszereplője maga a rendező volt, aki az éppen amerikai turnén levő fiktív brit hard rock zenekar, a Spinal Tap történetét próbálta kibogozni.