Tekintse meg a videót, amiben Habony és Orbán elmajszolnak egy kis almát

  • - urfi -
  • 2016. április 2.

Belpol

Véletlenül összetalálkoztak Orbán Viktor öltözőjében.

Orbán Viktor régi YouTube-csatornája rengeteg kincset rejt. Ez a felvétel a 2008-as évértékelőn készült, nem sokkal a „háromigenes” népszavazás előtt, február 14-én. A nagy beszéd után először azt látjuk az OVTV felvételén, ahogy az ifjú pár, az előző évben a Szépművészeti Múzeumban az esküvőjét olcsón lezavaró Árpád és Fanny kíséri a miniszterelnök urat a backstage-ben. Oldalukon Szijjártó Péter, az ajtóban pedig Nagy János fogadja őket. Együtt a nagy csapat!

A következő képsoron pedig már almát eszeget Orbán és Habony, jókedvűen, bizakodóan.

A kormány és a Fidesz állaspontja szerint amúgy nincs és nem is volt hivatalos munkakapcsolat Orbán és Habony között, csak néha találkoznak, beszélgetnek.

Figyelmébe ajánljuk

BKV: csak semmi pánik, lesz fizetés!

A cég megbízott vezérigazgatója belső körlevélben igyekszik nyugtatni a cég dolgozóit, hogy mindenki megkapja a fizetését júniusban. A szakszervezetek megkezdték az egyeztetéseket arról, milyen eszközökkel éljenek, ha ellehetetlenül a BKV és többi fővárosi szolgáltató cég működése.