Németh Szilárd szerint a magyar egészségügy azért van biztonságban, mert ők megvédik a határt

  • narancs.hu
  • 2017. november 3.

Fekete Lyuk

Hihetetlen, hogy erre a fontos összefüggésre eddig senki nem jött rá a rezsibiztoson kívül.

Németh Szilárd, a mindig új összefüggésekre rámutató Fidesz-alelnök a Magyar Orvos Hősi Halottak emlékművének koszorúzásán fejtette ki gondolatait, és az itteni migránsozásért biztos jár neki a taps a pártban. A rezsibiztos ugyanis elmagyarázta, hogyan függ össze a határvédelem és az egészségügy biztonsága. Parádés retorika, pompás érvelés hallható a Hír TV felvételén, nehéz rá mást mondani:

Címlapkép: YouTube/ATVzrt/Egyenes Beszéd

Figyelmébe ajánljuk

A Fidesz házhoz megy

Megfelelő helyre kilopott adatbázis, telefonálgató propagandisták, aktivisták otthonát látogató Németh Balázs. Amit a Fidesz most csinál, régen a Kurucinfó munkája volt.

Mint az itatós

Szinte hihetetlen, de akad még olyan nagy múltú, híres szimfonikus zenekar, amely korábban soha nem járt Budapesten: közéjük tartozott a Tokiói Filharmonikus Zenekar is, holott erős magyar kötődésük van, hiszen Kovács János 1992 óta szerepel náluk vendégkarmesterként.

Minden meg akar ölni

  • SzSz

Andriivka aprócska falu Kelet-Ukrajnában, Donyeck megyében; 2014 óta a vitatott – értsd: az ENSZ tagországai közül egyedül Oroszország, Szíria és Észak-Korea által elismert – Donyecki Népköztársaság része.

S most reménykedünk

„Az élet távolról nézve komédia, közelről nézve tragédia” – az Arisztotelész szellemét megidéző mondást egyként tulajdonítják Charlie Chaplinnek, illetve Buster Keatonnek.