Lezuhant egy kisrepülő Dunakeszin

  • narancs.hu
  • 2024. október 6.

Katasztrófa

Egy ember könnyebb sérüléseket szenvedhetett. 

Lezuzant egy kisgép a szennyvíztelep közelében, Dunakeszinél – írja a Dunakeszi Post. A lap szerint a Dunakeszi Repülőtéren egy bérlő szált fel, amikor hibát észlelt. Vissza akart fordulni, de nem volt meg a megfelelő sebessége és felhajtóereje. A pilóta könyebb sérülést szenvedett. 

 

Júniusban történt már itt egy baleset: egy 17 éves lány zuhant vitorlázó repülőjével. Életveszélyes állapotban vitték kórházba, de a mentők gyors ellátása ellenére belehalt sérüléseibe. 

 

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk