Dal a farkasoknak
Június 12-én Orbán Viktor exkluzív élő „interjút” adott Menczer Tamásnak a Harcosok Klubja tagjai számára a Fidesz békeharcáról.
Június 12-én Orbán Viktor exkluzív élő „interjút” adott Menczer Tamásnak a Harcosok Klubja tagjai számára a Fidesz békeharcáról.
Georg Spöttléről csak az nem sejthette, hogy orosz érdekeket képvisel, aki egy percet sem látott a tevékenységéből. Ez mégsem akadályozza meg például a külügyminisztert a jó viszonyban, hiszen véletlenül ő is mindig ugyanazt az érdeket képviseli, mint ami Putyiné.
Nem szavaz az Országgyűlés a Halász János beterjesztette (majd a kormánypárti képviselők zöme, köztük Orbán Viktor által is támogatólag aláírt) törvényről, csak valamikor az őszi ülésszakon. Győzelemnek is tekinthető halasztás ez, persze csak akkor, ha nem hagyunk időt a Fidesznek arra, hogy 2026-ban végig vigye, amit az idén tavasszal eltervezett.
"Ne hagyják, hogy az Egyesült Államokban tönkretegyék a demokráciát!" Egy európai parlamenti képviselő felhívása az amerikai republikánus képviselőkhöz. Bernard Guetta írása.
A Fidesz világában már nincs józan ész, csak eltakarítandó ellenségek. A józan ész logikáján túllépve pedig már nincsenek határok, nincs úriemberkedés, nincs emberi méltóság, csak váratlanul kitörő állatias agresszió.
Tévúton járnak, vagy csak a szokásos köldöknéző csőlátásuk van azoknak, akik a sajtót és a civil szervezeteket látják veszélyben forogni az ún. átláthatósági törvényjavaslat beterjesztése után.