Lovelaces a Szimplában

  • 2016. október 28.

Snoblesse

Hamisítatlan pornóhangulat. Libido Overkill Show – avagy a halloween szexis!
false

Azt írtuk valaha egy pajkos nőnap alkalmával, hogy a legjobb, amit a pornófunky kedvelői tehetnek e szép napon, hogy ellátogatnak a finom erotikát és a hardcore pornófunkyt vegyítő The Lovelaces koncertjére. Aki nem tudná, a Lovelaces egy hagyományőrző zenekar, melynek nemes küldetése, hogy őrizze és zeneileg továbbhagyományozza az igazi, romlatlan, mindenféle romantikát nélkülöző, VHS-kazettás pornófilmhangulatot. Nos, a nőnap ezúttal még odébb van, de a Lovelaces nem zavartatja magát, és vérbő programmal (VHS-szag, lucsokfunky, buli hajnalig) várja a híveit ezen a Szimpla kerti estén is.

Figyelmébe ajánljuk

BKV: csak semmi pánik, lesz fizetés!

A cég megbízott vezérigazgatója belső körlevélben igyekszik nyugtatni a cég dolgozóit, hogy mindenki megkapja a fizetését júniusban. A szakszervezetek megkezdték az egyeztetéseket arról, milyen eszközökkel éljenek, ha ellehetetlenül a BKV és többi fővárosi szolgáltató cég működése.

A képekbe dermedt vágy

Az Aspekt című feminista folyóirat társ­alapítója, Anna Daučíková (1950) meghatározó alakja a szlovák és a cseh feminista és queer művészetnek és a kilencvenes évektől a nemzetközi szcénának is.

Emberarcú

Volt egy történelmi pillanat ’56 után, amikor úgy tűnt: a szögesdrótot ha átszakítani nem lehet ugyan, azért átbújni alatta még sikerülhet.

Fától fáig

  • - turcsányi -

A Broke olyan, mint egy countrysláger a nehéz életű rodeócowboyról, aki elvész valahol Montanában a méteres hó alatt, s arra ébred, hogy épp lefagyóban a lába.