Szüret

  • 2012. június 7.

Szüret

Az „Ezt főztük (ki) Európának” sajtóanyagából

Három grácia, Győri Enikő uniós államtitkár, Bakos Piroska szóvivő és Gál Helga sommelier a Heti Válasz Kiadó legújabb, sok fotóval és ételrecepttel illusztrált kiadványában elmeséli, hogy Magyarország miért nemcsak politikai értelemben volt kiváló EU-elnök, de házigazdaként is emlékezeteset alakított. (…) De leginkább arról mesélnek, milyen érzés a nevetőgörccsel párosított folyamatos halálfélelem. Kellemes olvasást és jó étvágyat hozzá!

Figyelmébe ajánljuk

Konzultáció kamu adóról, nem kamu adóból

Kibújt a szög a zsákból: a miniszterelnök bevallotta, amit eddig is tudtunk, miszerint a nemzeti konzultáció a Fidesz érdekeit szolgálja, mozgósítani lehet vele. A legújabbat egy senki által nem hitelesített, állítólagos Tisza-adóemelésről szóló sajtpapírra hivatkozva indítják el. 

Klasszissal jobban

  • - minek -

Az utóbbi évtizedek egyik legnagyszerűbb poptörténeti fejleménye volt a Saint Etienne 1990-es létrejötte, no meg három és fél évtizedes, nagyjából töretlen, egyenletesen magas színvonalú pályafutása – mindez azonban most lezárulni tűnik.

Közös térben, külön utakon

A gesztusfestészetet helyezi fókuszba a hajdani Corvin Áruház épületében működő Apollo Gallery legújabb kiállítása, amely három figyelemre méltó kortárs absztrakt művész világát hozza össze.