Berki Krisztián pártot alapít, a 2022-es választáson mind a 106 választókerületben jelöltet állítana

  • narancs.hu
  • 2020. október 25.

Belpol

"Nincs jobb- vagy baloldal, csak őszinteség van."

"Pártot alapítottam, jelenleg bejegyzés alatt áll" – jelentette be Berki Krisztián a #Bochkor ma este adásba kerülő részének felvételén, írja az atv.hu.

Berki elmondta, hogy az a célja, hogy a 2022-es választáson mind a 106 választókörzetben jelöltet állítson. Az ideológia már kevésbé fontos, Berki szerint ugyanis "nincs jobb- vagy baloldal, csak őszinteség van."

Berki azt is elmondta a műsorban, hogy a pártalapítással az a célja, hogy bejusson a parlamentbe, és reméli, hogy az ehhez szükséges nagyjából 270 ezer szavazatot össze is tudják gyűjteni.

Majd megkérdezték tőle, hogy mindezt a 150 milliós állami támogatás miatt teszi-e, mire Berki azt felelte: "most már kicsivel több" az állami támogatás.

Figyelmébe ajánljuk

Mesterségvizsga

Egyesek szerint az olyan magasröptű dolgokhoz, mint az alkotás – legyen az dalszerzés, írás, vagy jelen esetben: színészet –, kell valami velünk született, romantikus adottság, amelyet jobb híján tehetségnek nevezünk.

Elmondom hát mindenkinek

  • - ts -

Podhradská Lea filmje magánközlemény. Valamikor régen elveszett a testvére. Huszonhét évvel az eltűnése után Podhradská Lea fogta a kameráját és felkerekedett, hogy majd ő megkeresi.

Nem oda, Verona!

  • - turcsányi -

Valahol a 19. század közepén, közelebbről 1854-ben járunk – évtizedekre tehát az államalapítástól –, Washington területén.

Nagyon fáj

  • Molnár T. Eszter

Amióta először eltáncolta egy kőkori vadász, ahogy a társát agyontaposta a sebzett mamut, a fájdalom a táncművészet egyik legfontosabb toposza.