A KDNP-s politikus kitépné Tordai Bence belét

  • narancs.hu
  • 2019. december 17.

Fekete Lyuk

Fülét letépné, szemét kinyomná a keresztényi szeretet jegyében, ádvent idején.

Szirmay Tamás a KDNP külügyi szakbizottságának tagja, és Szirmay Tamás igen aktív a Facebookon. Szirmay Tamás, úgy tűnik, szereti a punkzenét, és Szirmay Tamás nem szereti a Párbeszéd képviselőjét, Tordai Bencét. Szirmay Tamás kereszténydemokrata létére nem érti, miről szól a kereszténység. Szirmay Tamás kereszténydemokrata létére nem érti, miről szól a demokrácia.

Szirmay Tamás ugyanis „átírta“ a CPG együttes legendás, Erdős Péterhez címzett dalát, csak Erdős nevét kicserélte Tordaiéra, és kiposztolta a Facebookra:

false

 

Szirmay azóta törölte a posztját, de így is eljutott Tordaihoz, aki annyival kommentálta, hogy

„Adventi hangulat, avagy így készül a szeretet ünnepére egy KDNP-s politikus :D“

 

 

Figyelmébe ajánljuk

Miért nem akar tűzszünetet Orbán Ukrajnában?

A miniszterelnök megtorpedózta az Ukrajnával kapcsolatos uniós nyilatkozatot, magyarázata enyhén szólva zavaros és ellentmondásos. Ha pénteken Alaszkában Trump fejében a szilvakompót éppen olyan irányba billenne, amely a szilárd európai állásponthoz közeli, akkor egyre komolyabban tétetik fel a kérdés: valójában ki akarja a háború folytatását?

Holt lelkek társasága

  • - turcsányi -

A gengszterfilm halott, halottabb már nem is lehetne. De milyen is lehetne a gengszterfilm? Nyugdíjas? Persze, hogy halott.

Kaptunk vonalat

Napjainkban mindannyiunk zsebében ott lapul minimum egy okostelefonnak csúfolt szuperszámítógép, és távoli emléknek tűnik ama hőskor, amikor a mai szórakoztatóelektronikai csúcsmodelleknél úgymond butább, de valójában nagyon is okos és rafinált eszközök segítségével értük el egymást.