Facebook: nem volt szándékos a magyar politikusok elérésének letekerése

  • narancs.hu
  • 2021. április 10.

Interaktív

Egyszerű technikai hiba miatt értek el kevesebb embert a politikusi profilok.

Ahogy arról tegnap mi is beszámoltunk, több magyar politikus is arra panaszkodott, hogy a Facebook állíthatott valamit a közösségi oldal működésén, ugyanis kevesebb embert érnek el a bejegyzéseik.

A közösségi oldal szóvivője azonban arról beszélt a hvg.hu-nak, hogy egyszerű technikai hiba történt, nem volt szándékos az elérések csökkentése. A hiba – amit már elhárítottak - nemcsak Magyarországot érintette.

 

Figyelmébe ajánljuk

Pride 2025 – avagy a félelem vége

  • Janisch Attila

A tegnapi menet jóval több volt, mint a valaha szervezett legnagyobb Pride: figyelmeztetés is volt arra, hogy Orbán aljas, társadalmat nyomorító rendszere eljutott a tűréshatárig, ahonnan már nincs tovább.

Kommunikációs munkatársat keres a MÚOSZ

  • narancs.hu

Olyan média-Jolly Jokert, aki innovatív, korszerű, szakmailag és technikailag felkészült, dinamikus, gyors, ismeri az új online trendeket, remek kommunikációs készséggel rendelkezik, lojális és együttműködő, és szereti a kihívásokat.