Menekültekkel teli autó balesetezett az M5-ös autópályán, egy gyerek meghalt

  • narancs.hu
  • 2023. augusztus 1.

Katasztrófa

Többen megsérültek. A járművet egy moldáv embercsempész vezette, 7 embert szállított. 

Lesodródott az útról és árokba hajtott egy migránsokat szállító személyautó az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, Lajosmizse térségében. A balesetben egy gyermek életét vesztette és többen megsérültek

írja a police.hu. A 66-os kilométerszelvénynél egy román rendszámú személygépkocsi eddig ismeretlen okból balesetezett augusztus 1-jén 6 óra 3 perckor.

A járművet egy moldáv embercsempész vezette, aki hét migránst szállított. A baleset következtében egy gyermek a helyszínen életét vesztette és öten megsérültek.

A helyszíni szemle és műszaki mentés idejére a sztráda érintett szakaszán félpályás az útlezárás.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

A bűn nyomora és a nyomor bűne Vadkeleten

Hogy milyen nyomor vezethet el a bűnhöz, amelyben csak némi élelmet vagy egy fél minimálbért sikerül zsákmányolni? Kik az áldozatok és miért hallgatnak? A leszakadó kistérségek sajnos kiváló terepet jelentenek, hogy egy pillantást vessünk a kétségbeejtő helyzetre.

Hurrá, itt a gyár!

Hollywood nincs jó bőrben. A Covid-járvány alatt a streamingszolgáltatók behozhatatlan előnyre tettek szert, egy rakás mozi zárt be, s az azóta is döglődő mozizási kedvet még lejjebb verte a jegyek és a popcorn egekbe szálló ára.