Premier előtti vetítés

  • 2014. március 2.

Rólunk

Nyerjen 15×2 mozijegyet a Couch Surf című filmre! Kerekes Vica, Hámori Gabi és még számos szépség a csütörtökön mozikba kerülő szkeccsfilmben!
false

Játssz velünk és nézd meg premier előtt a Köntörfalak és a Tesó rendezőjének új filmjét, a Couch Surföt!

Válaszolj az alábbi kérdésekre (kérdés száma+betűjele) a jatek [at] narancs [dot] hu címen március 4. (kedd) 10.00 óráig. Sorsolás: március 4. (kedd). A film előzetese segít a kérdések megválaszolásában! (Az előzetest megtalálod itt és itt.)

A levél tárgya „Couch Surf játék” legyen! A levélben add meg saját nevedet és telefonszámodat is. A nyerteseket e-mailben és telefonon is értesítjük.

 

1. Melyik színész nem játszik a Couch Surfben?

a) Kovács Lehel

b) Kerekes Vica

c) Szabó Kimmel Tamás


2. Mit játszik Hámori Gabriella a Couch Surfben?

a) hentest

b) szexi pszichológusnőt

c) pletykás fodrászt


3. Miért megy Fullajtár Andrea Sárvárra?

a) üzleti ügyben

b) beöntésre

c) anyukájához


4. Mi történik Kerekes Vica kanapéjával?

a) leöntik vörösborral

b) kilomtalanítja a pasija

c) felgyullad


A vetítés ideje és helye: március 5. (szerda), 20.00, EuroCenter (1032 Budapest, Bécsi út 154.)

A film megtekintése 16 éven felülieknek ajánlott!

Csütörtökön megjelenő lapszámunkban Kerekes Vicával, a Couch Surf egyik főszereplőjével olvasható interjú!

Figyelmébe ajánljuk

Aki úton van

Amikor 2021 nyarán megjelent Holi, azaz Hegyi Olivér első lemeze, sokan egy újabb izgalmas hazai rapkarrier kezdetét látták az anyagban.

A franciák megértették

Ritkán halljuk az isteneket énekelni. Néhanapján azonban zongoráznak, szájharmonikáznak és még gitároznak is. Legutóbb Párizs elővárosában, Boulogne-Billancourt-ban, a Szajna partján álló La Seine Musicale kulturális központban történt ilyen csoda.

Hitler fürdőkádjában

Lee Miller a múlt század húszas–harmincas éveinek bevállalós top divatmodellje volt, igazi címlaplány, de festette Picasso, fotózta és filmezte Man Ray, utóbbi élt is vele, és mentorálta mint fotóművészt.

Csaló napfény

Igaz, hamis, tény, vélemény, valóság és fikció. Ilyen és ehhez hasonló címkéket sietünk felnyalni a ránk zúduló információhalom darabjaira, hogy a kontroll, a rend illúziójával nyugtassuk magunkat és ne kelljen szembesülnünk vele, hogy nem létezik bizonyosság, csak kellően szűkre húzott nézőpont.

 

Gyilkosok szemlélője

A két évtizede elhunyt Roberto Bolaño minden egyes műve a költészet, a politika és a vadállati kegyetlenség együtthatásairól szól, az író regényeiben és elbeszéléseiben vissza-visszatérő karakterekkel, a költészet és a világ allegorikus megfeleltetésével olyan erős atmoszférát teremt, amelyből akkor sem akarunk kilépni, ha az hideg és szenvtelen.

Hús, kék vér, intrika

A folyamatosan az anyagi ellehetetlenülés rémével küszködő Stúdió K Színház jobbnál jobb előadásokkal áll elő. Az előző évadban a Prudencia Hart különös kivetkezése hódította meg a nézőket és a kritikusokat (el is nyerte a darab a legjobb független előadás díját), most pedig itt van ez a remek Stuart Mária. (A konklúzió persze nem az, hogy lám, minek a pénz, ha a függetlenek így is egész jól elműködnek, hiszen látható a társulatok fogyatkozásán, hogy mindez erőn túli áldozatokkal jár, és csak ideig-óráig lehetséges ilyen keretek között működni.)

Ide? Hová?

Magyarországon úgy megy, hogy négy­évente kijön a felcsúti jóember a sikoltozó övéi elé, és bemondja, hogy ő a Holdról is látszik.