Donáth Anna Hadházyval ért egyet Horváth Csaba zuglói polgármester támogatása ügyében

  • narancs.hu
  • 2023. november 25.

Belpol

A jelenlegi polgármester mögé a DK és az MSZP állt be. 

„Hadházy Ákos tökéletesen foglalta össze, mit gondol a Momentum az ellenzék megújításának akadályairól és lehetőségeiről, na meg a hiteles ellenzéki politikáról. »Csak úgy lehet esélyünk a Fidesz ellen, ha meggyőzzük a választókat, hogy az ellenzék másképp csinálná a dolgokat, mint a Fidesz« – írja Hadházy Ákos.Nincs is mit hozzáfűznöm” – írja Donáth Anna, a Momentum politikusa a Facebookon. 

Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő azzal kapcsolatban fejtette ki a véleményét, hogy a DK és az MSZP megegyezett Horváth Csaba jelenlegi polgármester ellen. 

„A másik tegnapi hír az ellenzéki pártok egy részének választási megállapodása, amelynek értelmében támogatják egymás hivatalban lévő polgármestereit az újraindulásban. Tehát Horváth Csabát is, aki ellen jelenleg is büntetőeljárás folyik a parkolási ügyek miatt és aki Tóth Csaba bukása óta – bár minden lehetősége megvolt rá – semmit nem tett azért, hogy a Tóth által régóta szövögetett fideszes, MSZP-s pókhálót lesöpörje” – fogalmazott Hadházy a bejegyzésében

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyos valóságot arról, hogy nem, a nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésen.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

Vérző papírhold

  • - ts -

A rendszeresen visszatérő témák veszélyesek: mindig felül kell ütni a tárgyban megfogalmazott utolsó állítást. Az ilyesmi pedig egy filmzsánerbe szorítva a lehetőségek folyamatos korlátozását hozza magával.

Szűznemzés

Jobb pillanatban nem is érkezhetett volna Guillermo del Toro új Frankenstein-adaptációja. Egy istent játszó ifjú titán gondolkodó, tanítható húsgépet alkot – mesterséges intelligenciát, ha úgy tetszik.

Bárhol, kivéve nálunk

Hajléktalan botladozik végig a városon: kukákban turkál; ott vizel, ahol nem szabad (mert a mai, modern városokban szabad még valahol, pláne ingyen?); már azzal is borzolja a kedélyeket, hogy egyáltalán van.