Márki-Zay Péter mozgalma is részt vesz a mai tüntetésen

  • narancs.hu
  • 2018. december 16.

Belpol

Egy katolikus püspök gondolatait fogják tolmácsolni.

"A Mindenki Magyarországa Mozgalom is részt vesz a tiltakozáson - részünkről Lukácsi Katalin fogja tolmácsolni Beer Miklós püspök atya gondolatait" - írja Facebook-oldalán Márki-Zay Péter, Hódmezővásárhely független polgármestere.

A nemrég alakult mozgalom célja, hogy az októberi önkormányzati választáson mindenütt egy jelölt induljon a Fidesszel szemben. Márki-Zayék a szakszervezetek és ellenzéki pártok közös tüntetéséhez csatlakoznak a túlóratörvény ellen.

Figyelmébe ajánljuk

BKV: csak semmi pánik, lesz fizetés!

A cég megbízott vezérigazgatója belső körlevélben igyekszik nyugtatni a cég dolgozóit, hogy mindenki megkapja a fizetését júniusban. A szakszervezetek megkezdték az egyeztetéseket arról, milyen eszközökkel éljenek, ha ellehetetlenül a BKV és többi fővárosi szolgáltató cég működése.