Nevet vált a Párbeszéd

  • narancs.hu
  • 2023. március 26.

Belpol

Nemrégiben a Jobbik döntött a névváltoztatás mellett. 

Nevet vált a Párbeszéd Magyarország, az új nevük: Párbeszéd, a zöldek pártja – jelentette be Tordai Bence országgyűlési képviselő a párt vasárnapi nagyrendezvényén. 

Tordai arról beszélt, hogy 15 éve alapították meg az LMP-t, a Párbeszédet pedig tíz éve. A rendezvényen felszólal Karácsony Gergely főpolgármester, Jávor Benedek korábbi EP-képviselő, valamint Szabó Tímea országgyűlési képviselő is. 

Nemrégiben a Jobbik változtatott nevet Jobbik Magyarországa Mozgalomról Jobbik Konzervatívokra. Az LMP 2020-ban döntött úgy, hogy felveszi az LMP – Magyarország Zöld Pártja nevet. 

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk