Magyarországon ásták el a felvidéki magyar vállalkozó holttestét

  • narancs.hu
  • 2023. május 21.

Bűn

A férfi még május elején tűnt el, kiégett Audiját Pápa környékén találták meg.

Kegyetlen gyilkosság felderítésén dolgozik együtt a magyar és a szlovák hatóság, írja Blikk. Három férfi brutálisan összevert egy felvidéki magyar vállalkozót Szlovákiában, majd megcsonkított holttestét Magyarországon ásták el.

Szűcs Tibor május elején tűnt el, miután Komáromfüssbe ment, hogy bérleti díjat hajtson be. Onnan azonban nem tért haza, írta meg a szlovák Startitup portál. Az Index cikke szerint a három támadó betörte a férfi koponyáját, aztán a holttestének maradványait Magyarországra hozták, és elásták. Az üzletember fekete Audi Q7-esét Pápa környékén találták meg, teljesen kiégve.

A gyilkosság gyanúsítottjai közül kettőt már elfogott a szlovák és a magyar rendőrség, de egy személyt továbbra is keresnek.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

Amit csak ők tudnak

A nu metalon felnőtt generáció, azaz a mai negyvenesek visszavonhatatlanul az öregedés jelének tekinthetik, hogy kedvenc irányzatuk esetében az újat jelölő „nu” annyira indokolatlan, hogy a legfontosabb zenekarok – már amelyik még aktív – mind elmúltak 30 évesek.

Hová futnál?

  • - ts -

Az Ezüst csillag egy amerikai katonai kitüntetés, afféle vitézségi érem, nagy csaták nagy hőseinek adják, 1932 óta.

Cserbenhagyás

  • - ts -

A moziból nézve az Egyesült Államok tényleg a világ csendőre: minden korban megvannak a háborús veteránjai. De nem bánik szépen velük.

Irányított hálózatok

  • Molnár T. Eszter

A csoportterápiák általában vallomásos körrel indulnak. Valahogy így: Eszter vagyok, és hiszek a csodákban.