Pressman: "Nem éppen ezt várjuk egy szövetségesünktől"

  • narancs.hu
  • 2024. július 27.

Külpol

A nagykövet Orbán tusványosi beszédére reagált.

David Pressman, az Egyesült Államok budapesti nagykövete ezt írta Orbán Viktor tusványosi beszédéről:

„Orbán Viktor miniszterelnök mai tusványosi beszédében sokat beszélt az Amerikai Egyesült Államokról. Ugyanebben a beszédében – nem sokkal a Putyinnal való találkozója után – a Kreml összeesküvés-elméleteit adta elő az Egyesült Államokról. Nem éppen ezt várjuk egy szövetségesünktől” – idézi a Telex a nagykövetet.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

BKV: csak semmi pánik, lesz fizetés!

A cég megbízott vezérigazgatója belső körlevélben igyekszik nyugtatni a cég dolgozóit, hogy mindenki megkapja a fizetését júniusban. A szakszervezetek megkezdték az egyeztetéseket arról, milyen eszközökkel éljenek, ha ellehetetlenül a BKV és többi fővárosi szolgáltató cég működése.