A Stranger Things új évada a Squid Game-nél is feljebb jutott

  • MTI/narancs.hu
  • 2022. július 6.

Mikrofilm

A sorozat utolsó évada rekordot döntött. 

A Netflix Stranger Things című sorozatának legutóbbi, negyedik évada több mint 1,15 milliárd órányi nézettséggel került a streamingszolgáltató toplistájának csúcsára.

A Netflix keddi közlése szerint ezzel a sci-fi dráma lett a szolgáltató legnépszerűbb angol nyelvű szériája. Egyetlen Netflix-sorozat lépte még át az egymilliárd órás nézettséget: a dél-koreai Nyerd meg az életed (Squid Game) című széria.

A Stranger Things 91 országban vezeti a Netflix toplistáját, ami először sikerült egy angol nyelvű sorozatnak. 

A 2016-ban kezdődött sorozat negyedik évadának utolsó két epizódját a múlt héten mutatták be. A hatalmas érdeklődés miatt a Netflix applikációja egy időre túl is terhelődött, és leállt.

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyosságot arról, hogy nem, a valóság nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésén.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk