Nyári PagonyFeszt

  • 2015. május 26.

Snoblesse

Ha ősz, ha tél, ha tavasz, ha nyár, a PagonyFeszt téged vár!
false

Kezdjük a napot óriásbuborék-kergetéssel, mert Bogyó és Babóca is ezt csinálja. De csinálnak ők mást is, például bábjátékban szerepelnek, rögtön a buborékok után. Majd jön A tigris és a motyó és Elek Ferenc, aki bemutatja Harcos Bálint új könyvét. Őket kutyusok követik és Pásztohy Panka könyve, a Mentsük meg a kiskutyám! Hát, mentsük! Délután Bullagária hercegévé válunk, mert herceggé válni jó, aki még nem volt herceg, most kipróbálhatja. De Gryllus Vilmos-koncerten már mindenki volt, ám ez nem kizáró ok, hogy megint legyünk. Finy Petrával Egyiptomot lehet megismerni, mert megjelent a Milu Egyiptomban, aztán sünit lehet simogatni és bagollyal lehet szemezni, ha ők is úgy akarják. Megkérdeztük: úgy akarják. Végül esti mese: Gévai Csilla a Matyi és Sári nyaral című könyvből mesél.

Figyelmébe ajánljuk

Miért nem akar tűzszünetet Orbán Ukrajnában?

A miniszterelnök megtorpedózta az Ukrajnával kapcsolatos uniós nyilatkozatot, magyarázata enyhén szólva zavaros és ellentmondásos. Ha pénteken Alaszkában Trump fejében a szilvakompót éppen olyan irányba billenne, amely a szilárd európai állásponthoz közeli, akkor egyre komolyabban tétetik fel a kérdés: valójában ki akarja a háború folytatását?

Holt lelkek társasága

  • - turcsányi -

A gengszterfilm halott, halottabb már nem is lehetne. De milyen is lehetne a gengszterfilm? Nyugdíjas? Persze, hogy halott.