Címlapok 2022-ből

  • narancs. hu
  • 2018. július 16.

Belpol

2022-re már a Buci Maci is kormánypárti lesz. Legalábbis a Kétfarkú Kutya Párt szerint.

Hisztiznek a liberálisok, sikeres az über államosítása, Paks 3 katasztrófája Nemzetünk sikere. A Kétfarkú Kutya Párt szerint ilyen szalagcímekkel jelenne meg a Magyar Narancs 2022-es kormánypárti kiadása. A hazai viccpárt tíz városban összesen 15 újságosbódét ragasztott teli a jövő kormánypárti címlapjaival.

A Buci Maci pajkos kifestővel jelentkezne, a Nők Lapja Kövér Lászlóról közölne riportot Inspiráló férfiak című sorozatában, de lenne írásuk az ablak nélküli cselédszobákról is. A Magyar Hírlap egyszerű MIGRÁNSOK felirattal borítaná a címlapot, míg az ÉS Semjén Zsolt verseiből közölne egy csokorra valót.

Itt böngészhet a meghökkentő címlapok között. Érdemes.

Figyelmébe ajánljuk

Mesterségvizsga

Egyesek szerint az olyan magasröptű dolgokhoz, mint az alkotás – legyen az dalszerzés, írás, vagy jelen esetben: színészet –, kell valami velünk született, romantikus adottság, amelyet jobb híján tehetségnek nevezünk.

Elmondom hát mindenkinek

  • - ts -

Podhradská Lea filmje magánközlemény. Valamikor régen elveszett a testvére. Huszonhét évvel az eltűnése után Podhradská Lea fogta a kameráját és felkerekedett, hogy majd ő megkeresi.

Nem oda, Verona!

  • - turcsányi -

Valahol a 19. század közepén, közelebbről 1854-ben járunk – évtizedekre tehát az államalapítástól –, Washington területén.

Nagyon fáj

  • Molnár T. Eszter

Amióta először eltáncolta egy kőkori vadász, ahogy a társát agyontaposta a sebzett mamut, a fájdalom a táncművészet egyik legfontosabb toposza.