L.L. Junior közös gyermekük anyját hibáztatja a tragédiáért

  • narancs.hu
  • 2019. szeptember 3.

Lélek

Az énekes ezért nagyobbik fiának felügyeletét meg akarja vonni egykori párjától.

Elhelyezési per lehet a nemrég történt tragédia vége, amely során halálra gázolta egy szabályosan közlekedő autó L.L. Junior 3 éves kisfiát. A gyermek az anyjával volt, amikor az kirántotta magát a nő kezéből, és egy éppen érkező kocsi elé rohant.

A pár már nem él együtt, viszont van még egy közös gyerekük, akivel kapcsolatban közös felügyeletben állapodtak meg a felek, azonban a baleset óta az énekes magához akarja venni a gyermeket, az anyának pedig csak láthatást biztosítana – írja a Bors.

"Ugyan mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, nehezen elképzelhető ügyfelem számára az a helyzet, hogy a gondoskodása és felügyelete alatt álló gyerek kirohanjon az útra" – nyilatkozta a lapnak Mester Csaba a zenész ügyvédje.

Figyelmébe ajánljuk

Pizsamapartizánok

Régen a film az életet utánozta (a vonat érkezett, a munkások a gyárból meg távoztak, csak hogy a klasszikusoknál maradjunk), ma már fordítva van: úgy akarunk viselkedni, mint kedvenc filmjeink szereplői, rájuk akarunk hasonlítani, azt akarjuk átélni, amit ők.

Amerikai legenda

Ez a film annyira áhítatos tisztelgés az Ed Sullivan nevű legenda előtt, hogy szinte észre sem vesszük, mennyire hiányzik belőle az Ed Sullivan nevű ember, aki egykor, a tévézés hőskorában a róla elnevezett, minden idők leghosszabb ideig létező és legnagyobb nézettséget elérő show-ját vezette – tulajdonképpen megteremtve a tv-show műfaját, mint olyat.

AI kontra Al Bano

A kisebb-nagyobb kihagyásokkal és különböző neveken, de 1987 óta létező Vasvári Színjátszó Fesztivál az alkalmi falusi színjátszóktól a független színházi szféra elismert társu­la­tai­ig terjedően reprezentálja a hazai nem hivatásos színjátszás különböző szintjeit.

Családban marad

A kiállításon apa és fia műveit látjuk generációs párba állítva, nemzetközi kontextusba helyezve és némileg rávilágítva a hazai üvegművészet status quójára.