Egy idős nő leköpte az egyik Will Smith-szel fellépő fekete férfit

  • narancs.hu
  • 2019. szeptember 27.

Belpol

Az elképesztő eset a Bazilika mellett történt.

A nigériai származású dj, George Black Cell a közösségi oldalán osztotta meg a videót, amely egy egészen súlyos eseményt kapott el éppen. A videó ugyanis azt rögzítette, hogy Will Smith koncertje után egy a barátaival sétáló, stábhoz tartozó fekete férfi nézelődik a Bazilika előtt, egy arra járó idősebb nő pedig odamegy, és szimplán leköpi.

Black Cell Will Smith koncertjére érkezett, a színész csapatának tagjaként. A nigériai dj a videó megosztására buzdít, ahogy írja ugyanis, ezt nem lehet pusztán arra fogni, hogy a néni őrült, ez ugyanis rasszista, undorító tett.

Figyelmébe ajánljuk

Klasszissal jobban

  • - minek -

Az utóbbi évtizedek egyik legnagyszerűbb poptörténeti fejleménye volt a Saint Etienne 1990-es létrejötte, no meg három és fél évtizedes, nagyjából töretlen, egyenletesen magas színvonalú pályafutása – mindez azonban most lezárulni tűnik.

Közös térben, külön utakon

A gesztusfestészetet helyezi fókuszba a hajdani Corvin Áruház épületében működő Apollo Gallery legújabb kiállítása, amely három figyelemre méltó kortárs absztrakt művész világát hozza össze.

Anyu vigyázó tekintete

Kamasz lánynak lenni sosem könnyű, de talán még nehezebb egy Himalájában fekvő bentlakásos iskolában a 90-es években. Mira (Preeti Panigrahi) eminens tanuló: egyenszoknyája mindig megfelelő hosszúságú (szigo­rúan térd alá ér), jegyei példásak, gondolatait tanulmányai és sikeresnek ígérkező jövője töltik ki.

Éden délen

  • - turcsányi -

Egy évvel a The Highwaymen együttes megalakítása után, 1986-ban kijött egy tévéfilm – nyilván népszerűsítendő az úgynevezett outlaw country muzsika valaha élt négy legnépszerűbb alakjával összerántott truppot.

Hol nem volt

Tökéletesen passzol a két éve Szemle Plusz néven újragondolt Városmajori Színházi Szemle programjához a nagyváradiak Csárdáskirálynője. Már csak azért is, mert tavaly a Színházi Kritikusok Céhének tagjaitól ez a produkció kapta meg a legjobb szórakoztató előadásnak járó szakmai elismerést. Novák Eszter rendezése mégsem működött ezen a vihar utáni, esős nyárestén.