Czunyiné a kisbéri piactéren védte Magyarország és Európa keresztény kultúráját

  • narancs.hu
  • 2019. április 18.

Belpol

„Hogy folyatódhasson a nemzeti értékek alapján álló jövőépítés."

„A májusi európai parlamenti választások tétje, hogy megfelelő válaszokat adjunk a migrációra, és folytathassuk azt a politikát, mely Magyarországot az Európai Unió biztonságos országává tette” - hangoztatta csütörtökön Kisbéren Czunyiné Bertalan Judit, a térség fideszes országgyűlési képviselője. Az MTI tudósítása szerint Czunyiné a kisbéri piactéren tartott sajtótájékoztatóján kijelentette: az ország válasza egyértelműen a magyar családok támogatása a migrációra és a népesedéspolitikai kérdésekre, majd hozzátette azt is, hogy a Fidesz azt szeretné, ha a migrációt érintő döntési jogkörök a továbbiakban is a nemzetállamoknál maradnának, és ne támogassanak olyan tervezeteket, amelyek a migrációt ösztönzik. Kijelentette, azért kérik a Fidesz-KDNP választási listájának támogatását, hogy meg tudják védeni Magyarország és Európa keresztény kultúráját, és folyatódhasson a nemzeti értékek alapján álló jövőépítés.

Figyelmébe ajánljuk

Nagyon balos polgármestert választhat New York, ez pedig az egész Demokrata Pártot átalakíthatja

Zohran Mamdani magát demokratikus szocialistának vallva verte meg simán a demokrata pártelit által támogatott ellenfelét az előválasztáson. Bár New York egész más, mint az Egyesült Államok többi része, az identitáskeresésben lévő demokratáknak minta is lehet a 33 éves muszlim politikus, akiben Donald Trump már most megtalálta az új főellenségét.

Gombaszezon

François Ozon új filmjében Michelle a magányos vidéki nénik eseménytelen, szomorú életét éli. Egyetlen barátnőjével jár gombászni, vagy viszi őt a börtönbe, meglátogatni annak fiát, Vincent-t. Kritika.

Világító árnyak

A klasszikus balett alapdarabját annak leghíresebb koreográfiájában, az 1877-es Marius Petipa-féle változatában vitte színre Albert Mirzojan, Ludwig Minkus zenéjére.