Pécsen nyert az ellenzék

  • BM
  • 2019. október 13.

Belpol

Péterffy Attila 53,12 százalékot kapott.

86 százalékos feldolgozottságnál Péterffy Attila, az ellenzék jelöltje vezet, 53,12 százalékkal. Vári Attilának 41 százaléka van, Kóbor József, az LMP jelöltje pedig 3,72 százalékot kapott – írta meg a 24.hu

Frissítés

Péterffy Attila (Mindenki Pécsért Egyesület) 53,15 százalékkal (27 622 szavazattal) nyert, míg Vári Attila (FIDESZ-KDNP-ÖPE) 41,02 százalékot (21 319 szavazatot) szerzett.

Figyelmébe ajánljuk

Felfokozott légkörben és ellenséges hangulatban várja az időközi választást Nyírcsászári

A feloszlott képviselő-testület két vezéregyénisége, a tavaly szűk többséggel nyerő fideszes Szkibáné Teliska Éva, valamint az ellenzék vezetője, Orosz József csap össze a polgármesteri címért a nyírségi községben július 6-án. A település képviselőket is választ, és az sem elképzelhetetlen, hogy Szkibáné már nem fideszes támogatással indul.