A Lamborghini után Andy Vajna bélyeggyűjteményét is árulja Vajna Timi

  • narancs.hu
  • 2019. április 30.

Fekete Lyuk

Gyerünk, gyerünk, nehogy lemaradjon!

Andy Vajna özvegye, Vajna Tímea férje Lamborghinie után a bélyeggyűjteményén is tovább ad, amit az Instagramon közölt: 24 óra után eltűnő story-videókban mesélte el, hogy az elhunyt kormánybiztos apja kezdte el gyűjteni a bélyegeket még az 1900-as évek elején. Hozzátette, azszeretné, ha az emlékek „jó kezekbe kerülnének”, de összeget nem említett - szúrta ki a 24.hu.

Mindenki megnyugodhat: Vajna Timi nem marad luxusautó nélkül, ha megveszik a Lamborghiniét

Egyébként pedig azt állítja, hogy nem is nyilatkozott a Best magazinnak. Bizonyára cikkünk címének elolvasása után több aggódó olvasónknak nagy kő esett le a szívéről, hiszen ahogyan arról korábban írtunk, Andy Vajna özvegye, Vajna Tímea árulni kezdte a luxusautóját, egy szürke Lamborghinit. Siessen, nehogy elhappolják ön elől!

Figyelmébe ajánljuk

Mi nem akartuk!

A szerző első regénye a II. világháború front­élményeinek és háborús, illetve ostromnaplóinak inverzét mutatja meg: a hátországról, egészen konkrétan egy Németváros nevű, a Körös folyó közelében fekvő kisváros háború alatti életéről beszél.

Mit csinálsz? Vendéglátózom

Kívülről sok szakma tűnik romantikusnak. Vagy legalábbis jó megoldásnak. Egy érzékeny fotográfus meg tudja mutatni egy-egy szakma árnyékos oldalát, és ezen belül azt is, milyen azt nőként megélni. Agostini, az érzékeny, pontos és mély empátiával alkotó fiatal fotóművész az édesanyjáról készített sorozatot, aki a családi éttermükben dolgozik évtizedek óta.

Baljós fellegek

A múlt pénteki Trump–Putyin csúcs után kicsit fellélegeztek azok, akik a szabad, független, európai, és területi épségét visszanyerő Ukrajnának szorítanak.

A bűvös hármas

Az elmúlt évtizedekben három komoly lakáshitelválság sújtotta Magyarországot. Az első 1990-ben ütött be, amikor tarthatatlanná váltak a 80-as években mesterségesen alacsonyan, 3 százalékon tartott kamatok. A 2000-es évek elejének támogatott lakáshiteleit a 2004 utáni költségvetések sínylették meg, majd 2008 után százezrek egzisztenciáját tették tönkre a devizahitelek. Most megint a 3 százalékos fix kamatnál tartunk. Ebből sem sül ki semmi jó, és a lakhatási válság is velünk marad.