Nem elég nagy a terem, nem fér be Orbán Viktor évértékelőjére a független média

  • narancs.hu
  • 2025. február 20.

Belpol

A HVG, a Telex és a 24.hu sem vehet részt a rendezvényen.

„Tekintettel a rendezvényhelyszín befogadóképességére, a média csak korlátozott létszámban tud részt venni az eseményen, ezért regisztrációját sajnos nem tudjuk elfogadni. Megértését köszönjük”

– így utasította el a 24.hu sajtóregisztrációját Orbán Viktor szombati évértékelőjére a szervezői feladatokat ellátó Polgári Magyarországért Alapítvány. Pár napja a Telex is beszámolt arról, hogy nem kaptak belépést a rendezvényre, és a HVG-t is visszautasították.

Orbán Viktor évértékelője szombat délután 3 órakor kezdődik a Várkert Bazárban.

Egyébként a Tisza múlt heti kongresszusán meg a Fidesz házimédiája nem vehetett részt, igaz, Magyar Péterék legalább nem mondták azt, hogy helyhiány miatt. Hanem kerek perec megmondták, hogy propagandistáknak nincs belépés. 

 

Maradjanak velünk!


Ez a Narancs-cikk most véget ért – de még oly sok mindent ajánlunk Önnek! Oknyomozást, riportot, interjúkat, elemzést, okosságot – bizonyos valóságot arról, hogy nem, a nem veszett el, még ha komplett hivatalok és testületek meg súlyos tízmilliárdok dolgoznak is az eltüntetésen.

Tesszük a dolgunkat. Újságot írunk, hogy kiderítsük a tényeket. Legyen ebben a társunk, segítse a munkánkat, hogy mi is segíthessünk Önnek. Fizessen elő a Narancs digitális változatára!

Jó emberek írják jó embereknek!

Figyelmébe ajánljuk

Meghalt Tolnai Ottó

  • narancs.hu

Elhunyt Tolnai Ottó Kossuth-díjas író, költő, műfordító, a vajdasági magyar irodalom kiemelkedő alakja, a magyar irodalom korszakos jelentőségű alkotója. 84 éves volt.