Toroczkai szerint nemzetárulók ülnek a Jobbikban

  • narancs.hu
  • 2018. június 22.

Belpol

Persze, hogy a köztévén reklámozta új mozgalmát.

Az ásotthalmi polgármestert szívesen látta az M1 közszolgálati csatorna, ahol Toroczkai beszámolhatott nagy terveiről, miszerint június 23-án „zászlót bont” a Mi Hazánk Mozgalom elnevezésű általa alapított radikális szervezet, amely a továbbiakban pártként kíván működni – ha meglesz hozzá a kellő akarat és támogatás, jelentette be Toroczkai.

A pártból kizárt politikus nagy reményeket fűz az új mozgalomhoz, amiről úgy gondolja, hogy akár egy éven belül vagy még ennél is hamarabb erősebbé válhat a Jobbiknál, ugyanis gyorsabban alakulnak az események, mint amire számítottak. A mozgalom terveivel kapcsolatban elárulta, hogy „társadalmat érintő problémákra” akarnak rávilágítani: a bankok ügyére, a devizahitelesek problémáira, Trianonra, az Európai Unióra, a be- és kivándorlásra.

Ezen kívül Toroczkainak az M1 műsorán még arra is volt ideje, hogy odaszúrjon egyet korábbi pártjának, mint mondta, olyan információk kerültek a birtokába, amelyek szerint – ahogy fogalmazott „nemzetünkkel szembeni árulás is felmerülhet a Jobbikot irányító személyek kapcsán".

Figyelmébe ajánljuk

A kis pénzrablás

  • - ts -

Gyakorlatilag másodpercre ugyanakkor járunk Németország történelmében, mint a Good bye, Lenin! hősei. Az ország még két részben van, de a fal már ledőlt, a tegnap még oly zord határőrök már csak az üstöküket vakargatják, s nézik, hogyan suhannak el a Barkasok.

Papírpapság

Tradíció és haladás – a művészetektől a politikáig évszázadok óta ez a kettő harcol egymással, miközben a békésebb időszakokban jinként és jangként egészíthetik ki a másikat.

Becsap

  • Kiss Annamária

Irtó hangosan, ajtócsapkodással és kiabálással kezdődik a Budaörsi Latinovits Színházban tíz éve színpadra állított, most pedig a Vígszínházra hangszerelt Liliomfi-előadás. Ifj. Vidnyánszky Attila rendezte, és Szigligeti Ede nyomán Vecsei H. Miklós írta a szövegkönyvet és a dalszövegeket.

Keserédes felelősség

A szülővé váló női művészek munkásságába rendszerint valamilyen módon beépül az anyaság témája. Ezt a műkritikusok és a kollégák rendszerint egyfajta kitérőnek tekintik, ami után a művész visszatérhet az „igazi” művészethez.