Veiszer Alindát szerette volna indítani főpolgármester-jelöltként a Momentum

  • narancs.hu
  • 2019. január 25.

Belpol

De a műsorvezető nem vállalta.

A Momentum Veiszer Alindát szerette volna elindítani a főpolgármesteri posztért, de a műsorvezető némi gondolkodási időt követően nemet mondott a felkérésre – írja a hvg.hu.

A portál úgy tudja, a párt jelenleg is tárgyal a lehetséges jelöltről.

false

 

Fotó: YouTube/atv.hu

A Momentum elnöke, Fekete-Győr András korábban arról beszélt, hogy a jelenlegi jelölteket nem tartja „győztesnek”, mert egyik sem lenne képes maga mögé állítani a budapestieket. Puzsér Róbertet sem támogatják, mert szerinte nincs meg a kellő támogatottsága, amivel legyőzhetné Tarlós Istvánt.

Figyelmébe ajánljuk

Miért nem akar tűzszünetet Orbán Ukrajnában?

A miniszterelnök megtorpedózta az Ukrajnával kapcsolatos uniós nyilatkozatot, magyarázata enyhén szólva zavaros és ellentmondásos. Ha pénteken Alaszkában Trump fejében a szilvakompót éppen olyan irányba billenne, amely a szilárd európai állásponthoz közeli, akkor egyre komolyabban tétetik fel a kérdés: valójában ki akarja a háború folytatását?

Holt lelkek társasága

  • - turcsányi -

A gengszterfilm halott, halottabb már nem is lehetne. De milyen is lehetne a gengszterfilm? Nyugdíjas? Persze, hogy halott.

Kaptunk vonalat

Napjainkban mindannyiunk zsebében ott lapul minimum egy okostelefonnak csúfolt szuperszámítógép, és távoli emléknek tűnik ama hőskor, amikor a mai szórakoztatóelektronikai csúcsmodelleknél úgymond butább, de valójában nagyon is okos és rafinált eszközök segítségével értük el egymást.