A 39 évnyi korkülönbség túl sok volt Al Pacino barátnőjének

  • narancs.hu
  • 2020. február 20.

Mikrofilm

Ráadásul a Keresztapa szűkmarkúan bánt a pénzzel is.

A The Independentől az El Paísig szinte futótűzként járta be a hír a világsajtót, hogy Al Pacino barátnője, illetve most már csak ex-barátnője, Meital Dohan azt nyilatkozta egy izraeli magazinnak, hogy azért ment tönkre a kapcsolata a 79 éves színészlegendával (akit legutóbb Az írben nyújtott alakításáért jelöltek Oscarra), mert a köztük lévő 39 évnyi korkülönbség végül túl nagy akadálynak bizonyult.

false

"Nehéz együtt lenni egy ennyire öreg emberrel, még ha az illető Al Pacino is." - nyilatkozta a 40 éves izraeli színésznő. Dohan, aki 2018-ban, egy hollywoodi afterpartin ismerkedett meg Pacinóval, a Keresztapa ajándékvásárlási szokásairól is beszámolt: "Csak virágot vett nekem. Hogy is mondhatnám udvariasan, hogy nem nagyon szeretett pénzt kiadni?"

Ezek után a színésznő még arról beszélt, hogy nagy megtiszteltetés volt számára a pacinói örökség részese lenni, és reméli, hogy mindezek után is jó barátok maradhatnak.

Figyelmébe ajánljuk

Amit csak ők tudnak

A nu metalon felnőtt generáció, azaz a mai negyvenesek visszavonhatatlanul az öregedés jelének tekinthetik, hogy kedvenc irányzatuk esetében az újat jelölő „nu” annyira indokolatlan, hogy a legfontosabb zenekarok – már amelyik még aktív – mind elmúltak 30 évesek.

Hová futnál?

  • - ts -

Az Ezüst csillag egy amerikai katonai kitüntetés, afféle vitézségi érem, nagy csaták nagy hőseinek adják, 1932 óta.

Cserbenhagyás

  • - ts -

A moziból nézve az Egyesült Államok tényleg a világ csendőre: minden korban megvannak a háborús veteránjai. De nem bánik szépen velük.

Irányított hálózatok

  • Molnár T. Eszter

A csoportterápiák általában vallomásos körrel indulnak. Valahogy így: Eszter vagyok, és hiszek a csodákban.

Kozmikus dramaturgia

E csoportos kiállítás nem csupán egy csillagászati vagy mitológiai témát feldolgozó tárlat, sokkal inkább intellektuális és érzéki kaland, amely a tudomány és a művészet határmezsgyéjére vezet.

A klezmer szelleme

Egykor szebb volt a zsinagóga belseje, amely most Művészetek Házaként funkcionál Szekszárdon. Igaz, a kettő között volt csúnyább is. A ház 1897-ben épült a grazi építész, Hans Petschnig tervei alapján, aki a helyi Bodnár-ház és az Újvárosi templom tervezője is.

Aki a hidegből jött

Bizonyára a titkosszolgálatok működése iránti nem szűnő érdeklődés is magyarázza, miért jelenik meg oly sok e tárgyba tartozó elemzés, átfogó történeti munka, esettanulmány, memoár, forrásközlés.