Visszhang: tévésorozat

Baráti beszélgetések

Visszhang

Ismét kommunikációra képtelen, kicsit kiváltságos, kicsit vonzó és irritáló emberek bonyolódnak szövevényes kapcsolati hálóba két évvel a száraz, antiromantikus Normális emberek sikere után.

Sally Rooney első regényének adaptációjában két egyetemista barátnő, Frances (Alison Oliver) és Bobbi (Sasha Lane) kerül egy idősebb, jól szituált házaspár bűvkörébe. Bobbit a befutott, magabiztos írónő, Melissa szédíti meg, míg Francest – saját maga számára is meglepő módon – a befelé forduló szépfiú, Nick (Joe Alwyn). Ami könnyű kis flörtnek indul, hamar eltemetett konfliktusok és szerelmek kihantolásába fordul, a Rooney-ra jellemző sallangmentes, szemlélődő stílusban.

A cikk további része csak előfizetőink számára elérhető.
Soha nem volt nagyobb szükség önre! A sajtó az olvasókért szabad, és fennmaradásunk előfizetőink nélkül nem lehetséges. Legyen előfizetőnk, tegyen egy próbát velünk és támogassa a demokratikus és liberális Magyarország ügyét!

Neked ajánljuk

Miért nem akar tűzszünetet Orbán Ukrajnában?

A miniszterelnök megtorpedózta az Ukrajnával kapcsolatos uniós nyilatkozatot, magyarázata enyhén szólva zavaros és ellentmondásos. Ha pénteken Alaszkában Trump fejében a szilvakompót éppen olyan irányba billenne, amely a szilárd európai állásponthoz közeli, akkor egyre komolyabban tétetik fel a kérdés: valójában ki akarja a háború folytatását?

Holt lelkek társasága

  • - turcsányi -

A gengszterfilm halott, halottabb már nem is lehetne. De milyen is lehetne a gengszterfilm? Nyugdíjas? Persze, hogy halott.