Bányai Gábort lélegeztetőgépen kezelik

  • narancs.hu
  • 2021. február 27.

Belpol

A Bács-Kiskun megyei képviselő múlt szerdán még édesanyját látogatta meg a járványkórházban.

Csütörtök óta altatásban, lélegeztetőgép segítségével kezelik Bányai Gábort, a kiskunhalasi választókerület országgyűlési képviselőjét, korábbi megyei közgyűlési elnököt (Fidesz-KDNP). A politikus családja a Facebookon azt kérte az ismerősöktől, hogy telefonhívások, üzenetek helyett inkább gondoljanak rá, imádkozzanak érte, küldjenek neki erőt: „Nagyon nehéz napokon vagyunk túl, de még nagyon nehéz napok előtt állunk. Valószínűleg többen értesültek már róla, hogy nagyobb a baj, mint ahogyan eredetileg gondolta volna bárki is".

A Bányai Család Közleménye: Kedves Barátaink, Ismerőseink, Rokonaink! Nagyon nehéz napokon vagyunk túl, de...

Posted by Bányai Gábor országgyűlési képviselő on Friday, February 26, 2021

A Kiskunhalasi Mobil Járványkórházban kezelt 51 éves politikusról a hvg.hu azt írja, múlt hétfőn még benn volt az országgyűlésben, szavazott, aztán szerdán arról posztolt a közösségi oldalon, hogy meglátogatta az édesanyját. Február 24-én, csütörtökön is ő maga tette közzé, hogy beteg lett, és úgy érzi, élete legnagyobb megpróbáltatását éli át.

 

Figyelmébe ajánljuk

És meghalni a gyönyörtől

„A fájdalom politikai kérdés, a gyönyör politikai kérdés” – okítja a haldokló Mollyt (Michelle Williams) egy gyönyörű leszbikus (Esco Jouléy), aki egy személyben radikálisan szabad szexuális felfedező és empatikus szociális munkás is.

Végtére is a gyerek az első

Lehet-e hazugságra építeni értelmes életet, főleg másokét, a családtagjainkét, a gyerekünkét? Persze kizárólag az ő érdekükben! Van-e olyan érdek, ami fontosabb, mint az igazság?