Bodolai szerint nincs szükség toborzásra az Indexnél, folyamatosan érkeznek hozzá az önéletrajzok

  • narancs.hu
  • 2020. július 26.

Belpol

Tovább szeretné működtetni a lapot.

Tagadja Bodolai László, az Index.hu Zrt.-t tulajdonló Magyar Fejlődésért Alapítvány kuratóriumának elnöke, hogy újságírókat toborozna a pénteken felmondott szerkesztőség helyére. Szerinte erre nincs szükség, ugyanis folyamatosan kapja az önéletrajzokat olyan újságíróktól, akik a lapnál szeretnének dolgozni – írja az RTL Klub Híradója nyomán a 444.hu. Bodolai célja, hogy a lap tovább működjön. Az elnök pénteken, amikor a tömeges felmondások megtörténtek, nem volt bent a szerkesztőségben, de ígérete szerint hétfőn átveszi a papírokat.

Figyelmébe ajánljuk

Gombaszezon

François Ozon új filmjében Michelle a magányos vidéki nénik eseménytelen, szomorú életét éli. Egyetlen barátnőjével jár gombászni, vagy viszi őt a börtönbe, meglátogatni annak fiát, Vincent-t. Kritika.

Világító árnyak

A klasszikus balett alapdarabját annak leghíresebb koreográfiájában, az 1877-es Marius Petipa-féle változatában vitte színre Albert Mirzojan, Ludwig Minkus zenéjére.

Egyenlőbbek

Nyilvánosan megrótta Szeged polgármestere azokat a képviselőket – köztük saját szövetségének tagjait –, akik nem szavazták meg, hogy a júliustól érvényes fizetésemelésük inkább a szociális alapba kerüljön. E képviselők viszont azt szerették volna, hogy a polgármester és az alpolgármesterek bérnövekménye is közcélra menjen.

„Még a nevén sem lehetett nevezni”

Az 50-es évek Amerikája elevenedik meg a Vágtázó lovakról című új amerikai film kockáin: Muriel és a koreai háborúból hazatérő férje, Lee Kaliforniába költözve szeretnének új életet kezdeni, ám betoppan hozzájuk Lee testvére, Julius, és felkavarja a viszonyokat. Kaszinó, lóverseny és tiltott szerelmek – Daniel Minahan mozija meglepő helyekre viszi hőseit. A rendezővel a korszakról, Douglas Sirkről és arról is beszélgettünk, milyen érzés játékfilmen dolgozni olyan sorozatok után, mint a Trónok harca vagy a Homeland.