Teljes a lista: így alakultak az eredmények a 106 egyéni körzetben

  • narancs.hu
  • 2021.09.29 17:41

Belpol

Itt az ellenzéki előválasztás végleges képviselőjelölti eredménye.

Csütörtökön délelőttől újabb adatokat tett közzé az Országos Előválasztási Bizottság. A szavazatszámlálás reggel 9 órától folytatódott. Az egyéni választókerületek szavazatait folyamatosan közlik, ebben a cikkünkben ez alapján aktualizáljuk a végleges eredményeket. A legfrissebb hírek szerint csütörtök este 11 körülre fejeződhet be a számlálás. 

Az új adatokkal párhuzamosan frissítették a körzetekben a miniszterelnök-jelöltekre leadott szavazatok számát is. A sorrend a szerdaihoz képest változatlan maradt. A miniszterelnök-jelöltek versenyében Dobrev Klára - Karácsony Gergely - Márki-Zay Péter - Jakab Péter - Fekete-Győr András követi egymást. A jelenlegi állást itt nézhetik meg oldalunkon: 

Néhány érdekesség a megválaszott közös jelölteket illetően:

És íme a választókerületek eredményei:

Budapest 1. (I.-V.-VIII.-IX. kerület)

Csárdi Antal (LMP, DK, Jobbik, MSZP, Párbeszéd, ÚK, ÚVNP): 5437 szavazat

Gelencsér Ferenc (Momentum, MMM): 3625 szavazat

Budapest 2. (Újbuda)

Orosz Anna (Momentum, MSZP, Párbeszéd, MMM): 8445 szavazat

Gy. Németh Erzsébet (DK, Liberálisok, Jobbik, LMP): 3801 szavazat

Budapest 3. (II.-XII. kerület)

Hajnal Miklós (Momentum, Jobbik, MSZP, Párbeszéd, ÚK): 5381 szavazat 

Komáromi Zoltán (DK, LMP, Liberálisok): 4803 szavazat

Visi Piroska (ÚVNP, MMM): 1520 szavazat

Budapest 4. (II.-III. kerület)

Tordai Bence (Párbeszéd, MSZP, LMP, Momentum, MMM): 6967 szavazat

Kálmán Olga (DK, Jobbik, MMM, Liberálisok): 3425 szavazat

Budapest 5. (VI.-VII. kerület)

Oláh Lajos (DK, MSZP, Párbeszéd, Liberálisok): 4221 szavazat

Tompos Márton (Momentum): 3519 szavazat

Beleznay Zsuzsanna (Jobbik, LMP, ÚVNP, MMM): 1534 szavazat

Budapest 6. (VIII.-IX. kerület)

Jámbor András (Szikra Mozgalom, Párbeszéd, MSZP): 3626 szavazat

Csordás Anett (C8, Momentum, ÚVNP, MMM): 2220 szavazat

Manhalter Dániel (DK, Liberálisok): 2056 szavazat

Demeter Márta (Jobbik, ÚK): 815 szavazat

Budapest 7. (XIII. kerület)

Hiszékeny Dezső (MSZP, Párbeszéd, LMP, Jobbik, MMM): 7797 szavazat

Naszádos Zsófia (Momentum): 3191 szavazat

Keszthelyi Dorottya (DK, Liberálisok): 3064 szavazat

Budapest 8. (Zugló)

Tóth Csaba visszalépése után nem maradt más jelölt, mint a Momentum és az MMM támogatta Hadházy Ákos, így végül ő nyerte itt az előválasztást.  Ennek ellenére csütörtökön ismertették az itt leadott szavazatokat is, ezek szerint Hadházy nagyon nyerésre állt Tóthtal szemben. 

Hadházy Ákos (Momentum, MMM): 11 070 szavazat

Tóth Csaba (MSZP, Párbeszéd, DK, Jobbik): 2644 szavazat

Budapest 9. (X.-XIX. kerület)

Arató Gergely (DK, Jobbik, Liberálisok, MMM): 3571 szavazat

Burány Sándor (Párbeszéd, MSZP, LMP): 2886 szavazat

Paróczai Anikó (Momentum, ÚVNP): 1741 szavazat

Budapest 10. (Óbuda)

Egy jelölt indult csak, a párbeszédes Szabó Tímea, mögé állt be mindenki. Ő 9033 szavazatot kapott az előválasztáson.  

Budapest 11. (Újpest)

A DK-s Varju László indult egyedül, 9854 szavazatot kapott.

Budapest 12. (Újpest-Rákospalota)

Barkóczi Balázs (DK, Jobbik, MSZP, Párbeszéd, LMP, Liberálisok): 6162 szavazat

Kalocsai Béla (Momentum, MMM, ÚK, Magyar Régióért Egyesület): 2439

Budapest 13. (XIV.-XVI. kerület)

Vajda Zoltán (MSZP, Párbeszéd, LMP, Új Kezdet, MMM, MARÉG): 4328 szavazat 

Nemes Gábor (DK, Jobbik, Liberálisok): 2663

Hollai Gábor (Momentum): 2500 

Palotás János (ÚVNP): 675 szavazat 

Budapest 14. (Kőbánya-Rákoskeresztúr)

Szilágyi György (Jobbik, LMP, Momentum, DK, ÚVNP, MMM): 5132 szavazat

Lukoczki Károly (MSZP, Párbeszéd): 3098 szavazat

Budapest 15. (Pestlőrinc)

Kunhalmi Ágnes (MSZP, Párbeszéd, LMP, Jobbik, Momentum): 6295 szavazat

Ferencz István (DK, Liberálisok): 2872 szavazat

Budapest 16. (Pesterzsébet)

Hiller István (MSZP, Párbeszéd, DK, LMP, Jobbik, Momentum): 6935 szavazat

Vidákovics László (ÚVNP, MMM): 1280 szavazat

Budapest 17. (Csepel-Soroksár)

Szabó Szabolcs (Momentum, Jobbik, MMM, Új Kezdet): 5550 szavazat

Komjáthi Imre (MSZP, Párbeszéd, DK, LMP): 2979 szavazat

Budapest 18. (XI. kerület-Budafok-Nagytétény)

Tóth Endre (Momentum, Jobbik, MMM, ÚVNP): 5706 szavazat

Molnár Gyula (DK, Liberálisok): 5633 szavazat

Baranya megye 1. (Pécs)

Mellár Tamás (Párbeszéd, MSZP, Jobbik, LMP, MMM): 4563 szavazat

Nemes Balázs (Momentum, DK, Liberálisok, ÚVNP): 3767 szavazat

Baranya megye 2. (Pécs)

Szakács László (DK, Jobbik): 3695 szavazat

Keresztes László Lóránt (LMP, MSZP, Párbeszéd, ÚK, ÚVNP): 3507 szavazat

Baranya megye 3. (Mohács)

Schwarcz-Kiefer Patrik (Jobbik, MSZP, Párbeszéd, LMP, MMM): 1999 szavazat

Frey Benjámin (Momentum, DK, Liberálisok): 1356 szavazat

Baranya megye 4. (Szigetvár) 

Szarkándi Lajosné (DK, Liberálisok): 1392 szavazat

Koltai Péter (MSZP, Párbeszéd): 1285 szavazat

Alpár György (Jobbik, MMM): 1021 szavazat

Bács-Kiskun megye 1. (Kecskemét)

Szőkéné Kopping Rita (DK, Momentum, Liberálisok): 1669 szavazat

Lejer Zoltán (Jobbik, MSZP, Párbeszéd, LMP, MMM): 1560 szavazat

Bács-Kiskun megye 2. (Kecskemét)

Bodrozsán Alexandra (Momentum, DK, Liberálisok, ÚK, MMM): 2798 szavazat

Király József (MSZP, Párbeszéd, LMP, Jobbik): 2373 szavazat

Bács-Kiskun megye 3. (Kalocsa)

Magóné Tóth Gyöngyi Mária (DK, Momentum, Liberálisok, MMM): 2685 szavazat

Kudron Nándor (Jobbik, LMP): 1590 szavazat

Angeli Gabriella (MSZP, Párbeszéd): 372 szavazat

Bács-Kiskun megye 4. (Kiskunfélegyháza)

Az LMP-s Kis-Szeneczey Kálmán indult egyedül az összes párt támogatásával. 2425 szavazatot kapott.

Bács-Kiskun megye 5. (Kiskunhalas)

Horváth Roland Károly (DK, Liberálisok, MMM): 1868 szavazat

Papp Dénes (Momentum, Jobbik, MSZP, Párbeszéd): 783 szavazat

Kovács Erika (független): 690 szavazat

Bács-Kiskun megye 6. (Baja) 

Kiss László (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 1327 szavazat

László Károly (DK, Liberálisok): 1294 szavazat

Preininger Rozália (Jobbik, LMP, MMM, Új Kezdet): 970 szavazat

Vass Antal (ÚVNP): 277 szavazat

Békés megye 1. (Békéscsaba)

Stummer János (Jobbik, DK, Momentum, LMP, MMM): 4621 szavazat

Miklós Attila (MSZP, Párbeszéd): 1323 szavazat

Békés megye 2. (Békés)

Kondé Gábor (DK): 1252 szavazat

Gajdos Attila (MMM): 768 szavazat

Miskéri László (MSZP, Párbeszéd, Jobbik): 703 szavazat

Békés megye 3. (Gyula) 

Leél-Őssy Gábor (DK, MSZP, Párbeszéd, Liberálisok): 2348 szavazat

Mikóné Hirth Báta (Momentum, Jobbik, ÚVNP, MMM): 1699 szavazat  

Békés megye 4. (Orosháza)

Szabó Ervin (Jobbik, DK, LMP, ÚVNP, MMM): 3696 szavazat

Szelényi Zoltán (MSZP, Párbeszéd): 2213 szavazat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1. (Miskolc)

Szilágyi Szabolcs (Jobbik, DK, LMP, Momentum, ÚVNP, MMM): 4258 szavazat

Simon Gábor (MSZP, Párbeszéd): 2900 szavazat

Csabalik Zsuzsanna (független): 472 szavazat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2. (Miskolc)

Varga László (MSZP, Párbeszéd, Momentum, LMP): 4089 szavazat

Hegedűs Andrea (DK, Jobbik, Liberálisok, MMM): 3498 szavazat 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3. (Ózd)

Kiss Sándor (MSZP, Párbeszéd): 2734 szavazat

Farkas Péter Barnabás (Jobbik, DK, LMP, Momentum, MMM): 2517 szavazat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4. (Kazincbarcika)

Üveges Gábor (Jobbik, DK, LMP, ÚVNP, MMM): 2980 szavazat

Hornyák Evelin (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 1224 szavazat 

Koleszár István (független): 290 szavazat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5. (Sátoraljaújhely)

Erdei Sándor Zsolt (Jobbik, LMP, DK, MMM, ÚK): 2094 szavazat

Berger Zsolt (Momentum, MSZP, Párbeszéd, Patakért Egyesület): 899 szavazat

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6. (Tiszaújváros)

A Tiszaújváros központú egyéni választókörzetében egyetlen jelölt indult csak, Jézsó Gábor, őt támogatta az MSZP, a Párbeszéd, a DK, a Momentum, és az MMM is. Jézsó 2052 szavazatot gyűjtött az előválasztáson. 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7. (Mezőkövesd)

Sermer Ádám (DK, Liberálisok): 1556 szavazat

Kormos Anna (MSZP, Párbeszéd, Momentum, MMM): 1216 szavazat

Csongrád-Csanád megye 1. (Szeged)

Szabó Sándor (MSZP, Párbeszéd, Momentum, LMP, MMM): 6588 szavazat 

Binszki József (DK, Jobbik): 2416 szavazat 

Csongrád-Csanád megye 2. (Szeged)

Mihálik Edvin (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 3417 szavazat

Tóth Péter (Jobbik, LMP, DK): 2090 szavazat

Tóth Szabolcs (MMM): 1279 szavazat

Csongrád-Csanád megye 3. (Szentes)

Szűcs Ildikó (Jobbik, DK, LMP, ÚK): 2786 szavazat

Borsik Viktor (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 1476 szavazat

Mészáros Gábor (ÚVNP, MMM): 877 szavazat

Csongrád-Csanád megye 4. (Hódmezővásárhely)

Márki-Zay Péter (MMM, ÚVNP, Párbeszéd): 5070 szavazat

Mucsi Tamás (DK, Liberálisok, Velnök Közéleti, Kulturális és Polgári Egyesület): 1138 szavazat

Fejér megye 1. (Székesfehérvár) 

Márton Roland  (MSZP, Párbeszéd, LMP): 3057

Ráczné Földi Judit (DK, Jobbik, Liberálisok): 2440

Fejér megye 2. (Székesfehérvár) 

Fazakas Attila (Jobbik, DK, LMP, MSZP, Párbeszéd, MMM): 3189 szavazat

But Sándor (ÚVNP, Momentum): 309 szavazat

Fejér megye 3. (Bicske)

Balázs Péter (DK, Jobbik, Párbeszéd, LMP, MSZP, Liberálisok): 2823 szavazat

József András (Momentum): 825 szavazat

Bogdán János (MMM): 551 szavazat

Fejér megye 4. (Dunaújváros)

Kálló Gergely (Jobbik, DK, LMP, MSZP, Párbeszéd, MMM): 5349 szavazat 

Kovács Janka (Momentum): 1037 szavazat   

Fejér megye 5. (Sárbogárd)

Kertész Éva (DK, Liberálisok, Jobbik, MSZP, Párbeszéd): 1787 szavazat

Gottlóz Tibor (ÚVNP, MMM): 343 szavazat 

Orosvári Zsolt (független): 321 szavazat

Győr-Moson-Sopron megye 1. (Győr) 

Jancsó Zita (DK, Jobbik, Liberálisok): 2972 szavazat

Rehó Tibor (Momentum, LMP): 2515 szavazat 

Győr-Moson-Sopron megye 2. (Győr) 

Gasztonyi László (DK, LMP, Liberálisok): 2444 szavazat

Juhász István (MSZP, Párbeszéd, Jobbik): 1037 szavazat

Balla Jenő (MMM): 769 szavazat

Németh Eszter (független): 447 szavazat

Győr-Moson-Sopron megye 3. (Csorna)

Kovácsné Varga Ildikó (MSZP, Párbeszéd, DK): 1630 szavazat

Orbán Krisztián (Momentum): 1034 szavazat

Győr-Moson-Sopron megye 4. (Sopron)

Brenner Koloman (Jobbik, LMP, DK, Momentum, MMM, ÚVNP): 3237 szavazat

Jakál Adrienn (Párbeszéd, MSZP): 1246 szavazat

Győr-Moson-Sopron megye 5. (Mosonmagyaróvár)

Magyar Zoltán (Jobbik, LMP, DK, MSZP, Párbeszéd): 3363 szavazat

Balázs Endre (Momentum): 971 szavazat

Hajdú-Bihar megye 1. (Debrecen)

Varga Zoltán (DK, Liberálisok): 2758 szavazat

Pálinkás József (ÚVNP, Jobbik): 1665 szavazat

Szabó Bence (Momentum, LMP): 1586 szavazat

Illés-Rácz Mariann (Civil Fórum Debrecen): 173 szavazat

Hajdú-Bihar megye 2. (Debrecen)

Mándi László (Momentum, MSZP, Párbeszéd, Jobbik, LMP, MMM): 2945 szavazat

Vaszkó Imre (DK, Liberálisok): 2180 szavazat

Fülep Olivér (Civil Fórum Debrecen): 243 szavazat

Hajdú-Bihar megye 3. (Debrecen)

Salamon Gergő (Jobbik, LMP): 1303 szavazat

Szörényi Károly (DK, Liberálisok): 1056 szavazat

Kosztin Mihály (Momentum, MMM): 844 szavazat

Szórádi Sándor (MSZP, Párbeszéd): 363 szavazat

Szabó Zsolt (Civil Fórum Debrecen): 87 szavazat 

Hajdú-Bihar megye 4. (Berettyóújfalu)

Szántai László (Momentum, Jobbik, LMP): 1087 szavazat

Szabó Patrik (DK, Liberálisok): 761 szavazat

Bihary Judit (MSZP, Párbeszéd): 590 szavazat

Hajdú-Bihar megye 5. (Hajdúszoboszló)

Kiss László (Momentum, Jobbik, LMP, ÚK, ÚVNP, MMM): 1665 szavazat

Bangóné Borbély Ildikó (MSZP, Párbeszéd, DK) 1382 szavazat 

Hajdú-Bihar megye 5. (Hajdúböszörmény)

Hegedüs Péter (Jobbik, LMP, Momentum, MSZP, Párbeszéd, ÚK, MMM): 2118 szavazat

Tóth József (DK, Liberálisok): 1956 szavazat

Tömöri Zsolt Sándor (független): 1092 szavazat

Heves megye 1. (Eger)

Berecz Mátyás (DK, LMP, Liberálisok, Jobbik): 3941 szavazat

Jánosi Zoltán (Momentum, MSZP, Párbeszéd, ÚVNP): 1507 szavazat

Heves megye 2. (Gyöngyös) 

A jobbikos Dudás Róbert is egyedüliként indult, a többi párt támogatásával, így ő lesz itt a közös jelölt. Ő 4781 szavazatot kapott. 

Heves megye 3. (Hatvan)

Korózs Lajos (MSZP, Párbeszéd, DK): 2240 szavazat

Lőcsei Lajos (Momentum, MMM): 1365 szavazat 

Varga Ferenc (ÚVNP, Jobbik): 508 szavazat 

Jász-Nagykun-Szolnok megye 1. (Szolnok)

Sziráki Pál (DK, Liberálisok, JOBBIK, MMM): 4092 szavazat

Tóth Áron (LMP, ÚK): 1175 szavazat

Kármán Irén (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 1144 szavazat

Jász-Nagykun-Szolnok megye 2. (Jászberény)

Kertész Ottó (MSZP, Párbeszéd, LMP, Jobbik, MMM): 1642 szavazat

Gedei József (DK, Momentum, Liberálisok): 1141 szavazat

Jász-Nagykun-Szolnok megye 3. (Karcag) 

Lukács László György (Jobbik, MSZP, LMP, Párbeszéd, MMM): 3121 szavazat

Turó Vilmos (DK, Liberálisok): 593 szavazat

Kozma Dániel (Momentum): 184 szavazat 

Jász-Nagykun-Szolnok megye 4. (Törökszentmiklós)

Csányi Tamás jobbikos jelölt szintén ellenfél nélkül tudta behúzni a DK, az LMP, a Momentum és az MMM támogatásával. Az ő eredményét jelentették be utoljára, pénteken 0:50 perckor, ő 4135 szavazatot kapott. 

Komárom-Esztergom megye 1. (Tatabánya) 

Konczer Erik (DK, Jobbik, Liberálisok): 4299

Gurmai Zita (MSZP, Párbeszéd, LMP, Momentum, ÚK): 2152

Komárom-Esztergom megye 2. (Esztergom)

A Jobbik, a DK, az LMP és az MMM támogatásával egyedül induló jobbikos Nunkovics Tibor lesz a közös jelölt. 4841-en szavaztak rá.

Komárom-Esztergom megye 3. (Komárom)

Nemes Andrea (MSZP, Párbeszéd, Momentum, MMM): 3223 szavazat

Szanyi Gábor (Jobbik, DK, LMP, ÚVNP, OLPK): 2426 szavazat

Nógrád megye 1. (Salgótarján) 

Godó Beatrix (DK, Jobbik): 2611 szavazat

Horváth Ferenc (Momentum, MSZP, Párbeszéd, LMP, ÚK, MMM): 1229 szavazat

Dömsödi Gábor (ÚVNP/Jobbik): 746 szavazat

Nógrád megye 2. (Balassagyarmat)

A momentumos Gyenes Szilárd indult egyedül, így ő lesz a közös jelölt. Ő 2245 szavazatot szerzett összesen. 

Pest megye 1. (Érd)

Bősz Anett (DK, Liberálisok, Jobbik, MMM): 5586 szavazat

Tetlák Örs (LMP, ÚK, ÚVNP): 1956 szavazat

Ollero Marco (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 1647 szavazat

Pest megye 2. (Budakeszi)

Szél Bernadett (Momentum, MSZP, Párbeszéd, Jobbik, MMM): 10 182 szavazat

Hegyesi Beáta (DK, Liberálisok): 2339 szavazat

Pest megye 3. (Szentendre)

Buzinkay György (Momentum, MSZP, Párbeszéd, ÚK): 3313 szavazat

Pál Gábor (Jobbik, LMP, DK, ÚVNP): 3012szavazat

Kóder György (MMM): 1698 szavazat

Katona Andrea (független): 827 szavazat

Pest megye 4. (Vác)

Inotay Gergely (Jobbik, LMP, MSZP, Párbeszéd, ÚK, MMM): 2766 szavazat

Juhász Béla Róbert (ÚVNP, Momentum, DK, Liberálisok): 2416 szavazat

Gyurcsik Ádám (független): 523 szavazat

Pest megye 5. (Dunakeszi) 

Dorosz Dávid (Párbeszéd, LMP, MSZP, Momentum, Jobbik): 6510 szavazat

Tonzor Péter (DK, Liberálisok, MMM): 3385 szavazat

Fekete László (ÚVNP/LMP): 483 szavazat

Pest megye 6. (Gödöllő) 

Hohn Krisztina (LMP, Jobbik, MSZP, Párbeszéd, Új Kezdet, MMM): 3348 szavazat

Simon Erika (ÚVNP, DK, Liberálisok): 2374 szavazat

Varga Zoltán (Momentum): 1800 szavazat

Pest megye 7. (Vecsés)

Fricsovszky-Tóth Péter (Jobbik, DK, LMP, ÚK, MMM): 4320 szavazat

Farag Alexandra (Momentum, MSZP, Párbeszéd): 2483 szavazat

Pest megye 8. (Szigetszentmiklós)

Jószai Teodóra (DK, Momentum, Liberálisok): 4102 szavazat

Nagy János (Jobbik, LMP, MSZP, Párbeszéd, ÚK, MMM): 3914 szavazat

Pest megye 9. (Nagykáta)

Itt is csak egy induló volt, az LMP-s Schmuck Erzsébet, így az ő győzelme sem kérdéses. Szavazatainak száma: 2685.

Pest megye 10. (Monor)

Gér Mihály (Párbeszéd, MSZP, LMP, Momentum, Jobbik, ÚK, MMM): 2771 szavazat

Magdics Máté (DK, Liberálisok): 1191 szavazat

Pest megye 11. (Dabas)

Jánosi-Lesi Ágota (DK, Liberálisok, Jobbik): 2376 szavazat 

Andrejka Zombor (Momentum, MSZP, Párbeszéd, ÚVNP): 1896 szavazat

Pest megye 12. (Cegléd)

Zágráb Nándor (Jobbik, Momentum, LMP, DK, ÚVNP, MMM): 2645 szavazat 

László Ferenc (MSZP, Párbeszéd): 508 szavazat 

Sipos Mihály (független): 436 szavazat

Somogy megye 1. (Kaposvár)

Varga István (DK, MSZP, Párbeszéd, Liberálisok): 2844 szavazat

Horváth Ákos Ervin (Jobbik, LMP, ÚVNP, ÚK, MMM): 1580 szavazat

Bereczki Dávid (Momentum): 510 szavazat

Somogy megye 2. (Barcs)

Ander Balázs (Jobbik, LMP, Momentum, MMM): 2828 szavazat

Remes Gábor (DK, MSZP, Párbeszéd): 820 szavazat

Somogy megye 3. (Marcali)

A jobbikos Steinmetz Ádám volt az egyedüli jelölt, így ő fogja képviselni az ellenzéket a jövő évi választásokon. 2464 szavazatot kapott.

Somogy megye 4. (Siófok)

Potocskáné Kőrösi Anita (Jobbik, LMP, MSZP, Párbeszéd, ÚVNP, MMM): 2984 szavazat

Kovács Miklós (DK, Liberálisok): 1533 szavazat

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1. (Nyíregyháza)

Lengyel Máté (Jobbik, MSZP, Párbeszéd, LMP, DK, ÚVNP, MMM): 4463 szavazat

Csipkés József István (Momentum, ÚK): 1103 szavazat

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2. (Nyíregyháza)

Aranyos Gábor (MSZP, Párbeszéd, Momentum, DK): 1389 szavazat

Gyüre Csaba (Jobbik, LMP): 956 szavazat

Kiss Krisztián (ÚVNP, MMM): 514 szavazat

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3. (Kisvárda)

Tóth Viktor (Jobbik, LMP, Momentum, MMM:) 1409 szavazat

Sárosy Zoltán (MSZP, Párbeszéd): 950 szavazat

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4. (Vásárosnamény)

Sápi Mónika (MMM, DK, Momentum, Liberálisok, ÚK): 1060 szavazat

Bíróné Dienes Csilla (MSZP, Párbeszéd, Jobbik): 985 szavazat

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5. (Mátészalka)

Földi István (Jobbik, LMP, Momentum, ÚVNP, MMM): 2225 szavazat

Papp Ildikó (MSZP, Párbeszéd, DK): 1101 szavazat

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6. (Jászberény)

Tóth Viktor (MSZP, Párbeszéd): 1255 szavazat

Bélteki Béla (Jobbik, LMP, MMM, ÚVNP): 1222 szavazat

Czirják Alexandra (DK, Liberálisok): 517 szavazat 

Pradlik Milán (Momentum): 123 szavazat

Tolna megye 1. (Szekszárd) 

Harangozó Tamás (MSZP, Párbeszéd, Momentum): 2617 szavazat 

Bozsolik Róbert (Jobbik, DK, ÚVNP, Új Kezdet, MMM): 2089 szavazat 

Tolna megye 2. (Dombóvár)

Szabó Loránd (DK, Liberálisok, MMM): 1609 szavazat

Száraz Zoltán (Momentum, Jobbik, MSZP, Párbeszéd): 1165 szavazat

Tolna megye 3. (Paks)

Bencze János (Jobbik, LMP, MSZP, Párbeszéd, Momentum, MMM): 1423 szavazat 

Tóth Attila Szilveszter (DK): 1151 szavazat

Vas megye 1. (Szombathely) 

Czeglédy Csaba (DK): 3837 szavazat

Ungár Péter (LMP, Jobbik, MSZP, Párbeszéd, Momentum, Új Kezdet): 3661 szavazat

Koczka Tibor (ÚVNP): 110 szavazat

Vas megye 2. (Sárvár)

Hencz Kornél (MSZP, Párbeszéd, Jobbik, LMP): 1411 szavazat

Szilágyi Tamás (DK): 1063 szavazat 

Bányai-Németh Gábor (Momentum): 502 szavazat

Vas megye 3. (Körmend)

Bana Tibor (MMM, Közösen Vas Megyéért): 2107 szavazat

Pleva Dániel (Momentum, DK, ÚVNP): 1046 szavazat

Veszprém megye 1. (Veszprém)

Csonka Balázs (DK, Jobbik, LMP, Liberálisok, MMM): 3689 szavazat

Mesterházy Attila (MSZP, Párbeszéd): 1821 szavazat

Veszprém megye 2. (Balatonfüred)

Benedek Szilveszter (DK, MSZP, Párbeszéd, LMP): 2909 szavazat

Szecsődi Andrea (Momentum, Jobbik, MMM): 2118 szavazat

Veszprém megye 3. (Tapolca)

A jobbikos Rig Lajosnak nem volt ellenfele, így ő lesz az előválasztás nyertese. 3598 szavazatot gyűjtött 

Veszprém megye 4. (Pápa) 

Grőber Attila (MSZP, Párbeszéd, DK): 2042 szavazat

Süle Zsolt (Jobbik, LMP): 760 szavazat 

Jádi István (Momentum, MMM): 384 szavazat

Zala megye 1. (Zalaegerszeg)

Csidei Irén (DK): 1928 szavazat

Föőr Gábor (MMM): 1025 szavazat

Plesz Dóra (Momentum, MSZP, Párbeszéd) 911 szavazat

Benke Richárd (Jobbik): 618 szavazat

Paksy Zoltán (LMP, Új Kezdet): 263 szavazat  

Zala megye 2. (Keszthely)

Elekes István (Momentum, Jobbik, LMP): 1280 szavazat

Czuth Zoltán László (MSZP, Párbeszéd, DK): 1196 szavazat

Molnár Tibor (ÚVNP, MMM): 781 szavazat

Zala megye 3. (Nagykanizsa)

Horváth Jácint (DK, MSZP, Párbeszéd, Liberálisok): 2956 szavazat

Berta Krisztián (Jobbik, LMP, Momentum, ÚVNP, MMM): 1551 szavazat

További híreink az előválasztásról itt olvashatók! 

Kedves Olvasónk!

Elindult hírlevelünk, ha szeretné, hogy önnek is elküldjük heti ajánlónkat, kattintson ide a feliratkozásért.

A Magyar Narancs független, szabad politikai és kulturális hetilap.

Jöjjön el mindennap: fontos napi híreink ingyenesen hozzáférhetők. De a nyomtatott Narancs is zsákszám tartalmaz fontos, remek cikkeket, s ezek digitálisan is előfizethetők itt.

Fizessen elő, vagy támogassa a független sajtót! Olvassa a Magyar Narancsot!

Neked ajánljuk